Vypukla válka! Rozejdou se kvůli milence?

Vloudil se jim do vztahu někdo třetí? Jedna z blízkých kamarádek zpěvačky Moniky Absolonové (43) prozradila, že se Monika v současnosti dost trápí. Myslela si, jak si bude mateřství užívat a jak jí Tomáš Horna (38) bude s výchovou jejich společných synů Tadeáše (3) a Matouše (1) pomáhat, ale opak je asi pravdou. Tomáš se totiž podle všeho doma příliš často ani dlouho nezdržuje.

Také vás může zajímat ...

Byl to pro ni šok

Nedávno se měla údajně z jednoho anonymního dopisu, který jí poslala žena, jež se podepsala jen iniciálami, dozvědět o tom, co její milovaný večer dělá v době, kdy není doma ani v práci. V dopise mělo stát, že se schází s mladou ženou, blondýnkou, která sotva dostudovala a k bývalému hokejistovi už dlouho vzhlíží. Horna se do ní měl údajně zbláznit na první pohled.

Dokonce se podle zdroje ze zpěvaččina okolí se ženou scházel v pravidelných intervalech, jednou týdně, v méně rušných pražských podnicích anebo Hornou vybraných hotelech.

Když to zpěvačka dočetla, nevěřila vlastním očím. Vždyť by dala za svého partnera ruku do ohně. Podle svých kamarádek ale začala trochu váhat. Co když je to pravda? Co bude dělat? Hornovi ale nic neřekla, dokud si nebyla jistá.

Nevěděl kudy kam

Tajemství v sobě držela podle všeho dlouhé týdny, ale nedávalo jí spát. Je možné, že ji takto Horna obelhává? Přesto v ní ale zůstávala malá jiskřička naděje, že jde jen o lež nějaké zhrzené ženy, která jí závidí její krásnou a šťastnou rodinu.

Jednoho dne to, jak tvrdí její kamarádka, nevydržela, a poté, co Horna přišel domů velmi pozdě, na něj udeřila. Zeptala se ho přímo, zdali má, nebo nemá nějakou milenku. Na takové dotazy nebyl ale připravený. Vždyť přece Monika ví, že by ji nikdy nemohl podvést.

Ta má možná svoje obavy zakořeněné v minulosti. Přece jen se šuškalo, že je Horna ještě zadaný, když si začal s Monikou. Přestože to oba pořád vyvraceli, asi na tom něco bude. A to dává Monice důvod k obavám.

Žádná kytka ani drahý šperk to nespraví. Pokud to Horna udělal jednou, udělá to zas. Pak má zpěvačka důvod k žárlivosti a podezíravosti. Když pak dostane zprávu, že ji Horna podvádí, je jasné, že to nenechá jen tak.

Flirtuje s jinými muži?

Když Moniku popadne žárlivost, partner chvíli seká latinu. Jenže hned o pár dní později už se zase chová jako předtím. Zpěvačka se teď rozhodla celou situaci podle všeho řešit jinak.

Zatímco dříve pro ni měla rodina absolutní přednost a věnovala se jenom svým synům, nyní zase začala chodit do společnosti. Souvisí to i s jejím návratem do práce a tím pádem i pracovními večírky. Nabrala teď i více sebevědomí.

Když jí nějaký muž napíše na sociální sítě nějakou lichotku, dokonce mu i odepíše! Což dříve vůbec nedělala. V minulých dnech měla i přijmout pozvání na odpolední skleničku od jednoho svého ctitele. Ten je podle jejích kolegů sice o mnoho let starší než ona sama, ale to rozhodně nevadí tomu, aby si nemohla trochu zaflirtovat.

A tak to vypadá, že zpěvačka zase září štěstím. Začala se více líčit a cvičit, častěji chodí na kosmetiku i ke kadeřníkovi. Což naposledy dělala, ještě když byla těhotná s Matoušem. Že by chtěla manželovi oplácet stejnou mincí? U nich v domácnosti je teď podle přátel velké dusno, a dokonce začíná Monika uvažovat o tom, že by se načas i s dětmi odstěhovala.

Tento návrh svému milému také předestřela, ale ten byl proti.

Má jeden velký problém

Nechápe, co se jí neustále nelíbí a na co si stěžuje.A tak údajně mezi nimi vypukla další hádka. Konal se však následný pokus o usmíření, kdy Monika uvařila romantickou večeři, zapálila svíčky a čekala, až se Horna vrátí domů. Vrátil se kupodivu včas a její snahu uvařit také ocenil, ale že by mu chutnalo, tak to rozhodně ne.

Už několikrát si svým kamarádům údajně postěžoval, že Monika moc dobře vařit neumí, a když už uvaří něco, co vypadá relativně lákavě, zase něco z toho nejí vůbec. I na toto téma se několikrát dost ostře pohádali.

Většinou to skončilo tak, že Monika čerstvě navařené jídlo celé vyklopila do záchodu a pak s partnerem zbytek dne vůbec nepromluvila. Navíc se tím pochlubila na internetu. Tentokrát to probíhalo podobně.

Tříchodová romantická večeře se podle všeho zase nekonala, protože Hornovi chutnal jen dezert, a tak chtěl podávat rovnou ten. To se Monice určitě nelíbilo. A tak to vypadá, že je usmíření v nedohlednu. Monika s Tomášem stále bydlí spolu, ale podle jejich společných známých je jenom otázka času, kdy tomu bude jinak.Zpěvačka má totiž ještě jeden velký problém.

Chce další hereckou roli

Chtěla by asi znovu oživit svou kariéru herečky. Zpívání a hraní v divadle ji sice baví, ale film je film. Jenže zatím jí žádná taková nabídka nepřišla.

A je z toho také velmi smutná. Ráda by se zase naplno pustila do pracovního procesu, jenže neví jak. Navíc se den co den stará o své děti, a to je pro její psychiku dost vyčerpávající. Potřebovala by nějakou změnu.

Jak se k ní ale dostat, zatím netuší. Nezbývá jí než čekat a mezitím vařit, prát, uklízet a vychovávat synky. Horna se údajně také nedávno nechal slyšet, že by si klidně dal říci i s třetím dítětem, ale o tom Monika nechce ani slyšet.

Dvě děti jsou ažaž. Nevylučuje však, že může později klidně změnit názor. Nyní ale asi musí vyřešit partnerskou krizi a postarat se o to, aby se zase výrazněji dostala do povědomí diváků.

Sice je stále aktivní na sociálních sítích, avšak starší generace, která ji obdivuje nejvíce, účty na sociálních sítích nemá, a tak neví, co se s jejich oblíbenou zpěvačkou děje.

A to se přitom svým fanouškům Monika otvírá poměrně hodně. Ukazuje práci, děti i partnerský život. Potom se ale nemůže divit, že mají někteří na její příspěvky svůj názor.

Odjela raději pryč

Podle nejnovějších informací se měl před pár dny sám Horna nabídnout, že by se načas odstěhoval a dal partnerce čas na přemýšlení, ale to zase zatrhla Monika.

Raději se sebrala a vzala děti na dovolenou. Je zvláštní, že Hornu nechala doma. Utíkala snad od problémů? Možná mu dala prostor pro to, aby si s údajnou milenkou udělal pořádek a rozhodl se, jestli dá přednost jí nebo rodině.

Vzhledem k tomu, že si na sociálních sítích s Monikou začal zničehonic vyznávat lásku, asi se rozhodl ještě chvíli zkusit se zpěvačkou vydržet. Ostatně i proto se možná ještě nežene do svatby..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...