Vyrazila bez něho

Před pár dny si splnila svůj velký sen. Lucie Bílá (54) totiž otevřela své vlastní vytoužené divadlo. To ale není všechno, vedle bude mít i kavárnu a obchod s andělíčky.

Na slavnostním otevření jen zářila štěstím, pozvala všechny své nejbližší a celý den si užívala, jak jenom mohla. Jediný, kdo se ceremonie nezúčastnil, byl její přítel Radek Filipi (37).

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka nedávno přiznala, že prodělala koronavirus a Filipi je tak momentálně v povinné karanténě. Proč ale nepočkala na něj?

Hodně jí pomohl

Bílá se netají tím, že po celou tu dobu, kdy dávala všechno dohromady, jí byl Radek velkou oporou. Jenže nyní už je všechno hotové a skoro to vypadá, že už ho najednou nepotřebuje.

Filipimu tak nezbude zjevně nic jiného než se smířit s tím, že najednou bude na druhé koleji. S tím ale zřejmě moc nepočítal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...