Výrazně mladší partnerku sbalil písničkář Jan Nedvěd u pokladny v supermarketu!

„Je velmi hezká, to samozřejmě, ale je i skvělá partnerka, v domácnosti nepřekonatelná, to mohu porovnávat.“

Vztah zpěváka Jana Nedvěda (72) s mladičkou pokladní Pavlínou Jiráskovou (36) budil pozornost hned od svého vzniku. Kupodivu ho oba dotáhli až k manželskému slibu!

Písničkář Jan Nedvěd (72) je ženatý už po čtvrté. Zatímco žádný z jeho předchozích vztahů nebudil takovou pozornost, láska k dívce, která je o 37 let mladší než on, vyvolala málem skandál. Zpěvákovy vztahy k ženám ale nikdy nebyly jednoduché.

Také vás může zajímat ...

Začátky byly o hledání

Jeho bratr František (71) o něm vyprávěl: „Nikdy jsem mu nic nerozmlouval, akorát u jedné ženské jsem mu řekl: nedělej to, je to špatné. Ale on ne. Je jako kůň. A měl s ní největší problémy ve svém životě.“ Pro ženy měl Jan prý vždy slabost, už v mládí kvůli jedné lásce prý utekl z domova.

A život ho nepoučil, jak se ukázalo právě na jeho vztahu k poslední partnerce, věkově vzdálené Pavlíně Jiráskové. V době, kdy se potkali, byla Pavlína devatenáctiletou pokladní v supermarketu. Právě tam si jí Jan všiml a dokonce jí řekl, že se mu líbí a že by jí někdy rád viděl. Zaplatil a odcházel. „ Ona ale za mnou vyběhla ven a řekla, že má ráda moje písničky, a dala mi svoje číslo.

Pak jsem jí zavolal, začali jsme se scházet a vznikla z toho velká láska,“ popisoval zpěvák, jak se narodil onen netradiční vztah. Pro Jana byla vždy nejdůležitější hudba, takže během prvních dvou let vztahu s mladičkou pokladní to bylo dost o vzájemném hledání – a hlavně o toleranci z její strany. „Musím totiž přiznat, že jsem nesnesitelný, když někoho cítím mezi mnou a mou hudbou.

Pavlínka to ale zvládla,“ konstatoval Jan.

Svatbu si prožili v rámci koncertu!

Ztratila snubní prsten!

Krize se nevyhnou ani věkově stejným partnerům, natož muži a ženě s téměř dvougeneračním rozdílem. Došlo i k rozchodu, po kterém si Jan na čas našel jinou partnerku. Pak se ale Pavlínka vrátila – a po nějaké době opět utekla ke své mamince. Zpěvák mluvil s novináři o případné svatbě, ale dlouho to na ni nevypadalo. „Nemám strach požádat o její ruku.

Mohl bych přijít za jejími rodiči a říct jim do očí, že si chci vzít Pavlínku, ale zatím o tom neuvažuji,“ tvrdil. „Bojím se, že by nám to mohlo rozbít vztah.“ Ve stejném rozhovoru pak přiznal, že Pavlína stejně ztratila snubní prstýnek, který jí před rokem dal. „A ještě to přiznala, já bych to určitě nepoznal. Já se jejích věcí, telefonu, notebooku, nikdy nedotýkám.

Chápu, že musí mít svůj kout,kde se může přede mnou schovat. A samozřejmě naopak,“ prozradil. Jedním z problémů ve vztahu ale byla i zpěvákova žárlivost. Jan musel vědět o každém kroku své partnerky, což nesvědčí o příliš velké sebejistotě.

U vztahu starého muže a mladé ženy je to ale nejspíš normální.

Než se vzali, párkrát se rozešli!

Dítě? Raději ne!

Nakonec se ale svatba konala a dvojice si k ní zvolila netradiční místo!Stalo se to, když Jan koncertoval v pražské Lucerně společně s bratrem Františkem. Nešlo o žádnou improvizaci, pro diváky to ale bylo velké překvapení. Když společně s bratrem dozpíval jednu píseň, zmizel Jan v zákulisí, aby se převlékl do svatebního úboru.

K mikrofonu se pak vrátil společně ruku v ruce s Pavlínkou, která už měla na sobě šaty nevěsty. Následoval samotný obřad. Jako svatební song si zvolili výstižnou písničku Báječná ženská. Oslava pak nerovnoměrný pár hodně zmohla a svatební noc se v tom klasickém slova smyslu nekonala. A jak to vidí Jan a Pavlína s případným potomkem?

Písničkář jich má z předchozích vztahů pět a po svatbě nejprve myšlenku na miminko odmítal. Pak si to údajně rozmyslel, ale proti se postavila Pavlína, celkem rozumně. V současnosti je Janovi 72 let.

Pokud by chtěl doprovázet svého dalšího potomka na maturitní ples, musel by se dožít nejméně devadesátky a mezi ostatními rodiči by tak značně vyčníval.

S bratrem měl napjaté vztahy.

Za jeho rozvody prý nikdy nebyla nevěra!

Když byl Jan zpovídán novináři ohledně předchozích manželství, nebyly jeho odpovědi příliš veselé. Řekl: „To první v podstatě ani nebylo. Trvalo tři roky, z toho jsem byl dva roky na vojně. Tenkrát mi nebylo ještě ani osmnáct. Druhé manželství trvalo sedmnáct let a třetí sedm.“ Za rozpadem vztahů ale prý nikdy nebyla jeho nevěra. „O také zobrazení mé osoby se snaží soudy,“ konstatoval.

„Ani náhodou se tak nikdy skutečně nestalo!“ Po rozvodu se pak postupně odcizil i svým dětem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama