Vyřizuje si Daniela Šinkorová účty s manželem?

Mají pár měsíců po svatbě!

Daniela Šinkorová.

Přestože je DANIELA ŠINKOROVÁ (43) čerstvě šťastně vdaná za podnikatele LADISLAVA POLÁKA (50), nebránilo jí to v tom, aby si šla okouknout finalisty soutěže Muž roku 2016. Na mladých urostlých chlapech mohla oči nechat.

„Jsou krásní všichni, ale všimla jsem si, že tenhle ročník je podstatně nižší. Že když mám teď podpatky, tak mi přijdou, že jsou nižší než já. Což si myslím, že není úplná devíza,“ zhodnotila Daniela, která tak nepřímo urazila právě svého chotě, který se zrovna neřadí mezi ty nejvyšší čahouny.

Nebere ohledy A aby zřejmě ještě víc přilila olej do ohně, neváhala dodat, že několik finalistů vyčnívá z davu a právě oni jsou jejími favority. „Přiznám se, že se mi líbí ten dozorce z vězeňské služby, klidně bych se nechala zavřít,“ šokovala svou upřímností Šinkorová, která jako by to všechno dělala jen proto, aby svého muže pěkně namíchla.

Zřejmě mu touto cestou chtěla vrátit úder za to, že si ji dovolil kritizovat za její blond hřívu, kterou si nedávno opět obarvila nahnědo. „Upřímně? Předtím se mu to nelíbilo. Ale dělala jsem si, co jsem chtěla, protože jsem to tak v té době cítila a chtěla jsem si to vyzkoušet,“ uzavírá.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...