Vyrobte si domácí šampón a balzám

Všechny šampóny a kondicionéry, které si sama namícháte, jsou bez jakékoliv chemie, a navíc úžasně voní!

Máte své vlasy ráda? Rozmazlujte je! S levandulí už padat nebudou

Také vás může zajímat ...

Připravte si 200 ml převařené destil ované vody, 50 g olivového a 20 g tenzidu nebo jiného přírodního mýdla a 10 g sušené levandule.

V převařené vodě pak rozpusťte nastrouhané olivové mýdlo, přidejte bylinky a nechte přes noc odstát. Ráno přeceďte a přidejte tenzid nebo obyčejné mýdlo. Jedlá soda odstraňuje mastnotu Odstraňuje veškeré nečistoty a vlasy vysušuje a narovnává.

Proto je skvělým pomocníkem v boji s mastnými vlasy. Po umytí vždy vlasy propláchněte vodou s jablečným octem. K samotné výrobě si připravte půl šálku jedlé sody a 3 šálky vody. Pořádně rozmíchejte a přelijte do nádoby s rozprašovačem.

Sodu nevmasírovávejte do hlavy déle než 5 minut. Pivo vlasy úžasně vyživuje Smíchejte půl litru piva a litr vody a kondicionér máte hotový. Pivo dodá vlasům vitamíny a minerální látky, a dokonce je i posílí.

Po umytí vlasy důkladně propláchněte vodou.

Rozmarýn pro lesk a jemnost

Jeden panák rozmarýnového extraktu přimíchejte do litru a půl filtrované vody. Přilijte 100 ml vodky a 150 ml vinného octa. Vlasy po umytí kondicionérem již neoplachujte, pouze důkladně vysušte.

Koncentrát vám vydrží 4 až 6 měsíců.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...