Vyrobte si přírodní sérum proti vráskám

Nevzdávejte to. Že sérum opravdu působí, poznáte až za několik měsíců.

Už nemusíte vyhazovat peníze za drahé kosmetické vychytávky. Stejně účinný totiž bude i krém, který si vyrobíte doma, jen z přírodních surovin, které snadno seženete.

Hledáte něco, díky čemu budete vypadat o pár let mladší? Chcete mít pleť hebkou, vyživenou, zářivou a zároveň nechcete utrácet za produkty několik stovek korun, abyste pak zjistila, že jsou naprosto k ničemu?

Také vás může zajímat ...

Vyrobte si své vlastní. Vyjdou vás na pár korun a dokážou hotové zázraky. Všechny potřebné suroviny seženete v drogerii nebo v obchodě s bio kosmetikou.

Výživa z arganového oleje a vonných esencí

Na sérum budete potřebovat zhruba 5 ml arganového oleje, 5 ml mandlového oleje a také tři kapky esenciálního oleje s vůní santalového dřeva a dvě kapky s vůní kadidla. Nakonec si sežeňte také dvě tobolky vitaminu E.

Jak na to?

Všechny přísady smíchejte dohromady a sérum je hotové. Pro odměřování jednotlivých surovin používejte pipetky. Samotné sérum uchovávejte v tmavé uzavíratelné skleničce, nejlépe s kapátkem.

Jak ho používat?

Pár kapek séra používejte vždy ráno a večer na dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť, a to ještě předtím, než si obličej natřete denním či nočním krémem. Jemně ho vklepejte do pleti a chvíli počkejte, než trošku zaschne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...