Vyrobte si úžasnou vázu z lahve od šampaňského

Skvělý tip pro váš útulný domov

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Silvestr je již za námi a vám jistě doma zbylo několik prázdných láhví od „bouchnutých bublinek“. Napadlo vás ale někdy, že se dají přetvořit v praktické pomůcky či dekorace do bytu, místo aby skončily v koši? Můžete z nich vyrobit například krásnou dekorativní vázu.

Na výrobu budete potřebovat láhev Bohemia Sekt, barevný sprej, nalepovací kolečka a suché větvičky nebo živé květiny. Můžete si je vystříhat ze samolepicího papíru nebo použít například protiskluzové nálepky na nábytek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nejprve je potřeba odstranit z láhve etiketu. Napusťte hrnec nebo lavor horkou vodou a láhev do něj vložte, aby byla celá etiketa pod vodou. Počkejte přibližně 15 minut, dokud se nerozpustí lepidlo, a etiketa se sama odlepí. Pokud na skle zůstanou stopy lepidla, odstraňte je v teplé vodě pomocí drátěnky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poté na čistou láhev nalepte kolečka. Kreativitě se meze nekladou a je jen na vás, jak je na láhev rozmístíte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ozdobenou láhev nyní přestříkejte barevným sprejem. Dejte ale pozor, ať nenastříkáte i věci okolo! Doporučujeme kolem láhve přidržovat noviny, které zabrání tomu, že si vymalujete zeď v obýváku na zlato.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poté, co barva zaschne, můžete pomalu sloupávat lepicí kolečka a sledovat, jaký vzor na láhvi jste vytvořili. Do vaší krásné nové vázy z lahve Bohemia Sekt už stačí jen vložit suché větvičky nebo květiny a máte skvělou dekoraci do bytu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...