Vyrobte si vázičky plné něhy

Snadný návod pro vás!

Vázičky dokonale ozdobí váš jarní stůl.

Váš jídelní stůl získá romantický nádech, když na něj umístíte růžové vázičky se stejně barevnými květinami, ideálně voňavými pivoňkami.

1. Nasbírejte několik zavařovacích sklenic (podmínkou je, aby byly z varného skla). Budete potřebovat také dřevěné špachtle, lak na decoupage a růžové potravinářské barvivo ve formě gelu. Obě posledně jmenované pomůcky koupíte v obchodě s hobby potřebami nebo na internetu.

vazy_1

2. Do první sklenice nalijte lžíci laku na decoupage, půlku lžíce vody a 3 kapky barviva. Směs promíchejte špachtlí.

vazy_2

3. Opatrně otáčejte sklenicí tak, aby barva pokryla celý její vnitřek.

vazy_3

4. Nakonec nechte sklenice asi hodinu odkapat dnem vzhůru.

vazy_4

5. Předehřejte kuchyňskou troubu na 220 stupňů Celsia, sklenice položte na plech vyložený pečicím papírem a nechte zapéct zhruba hodinu nebo do doby, než růžová barva na sklenicích zesvětlá a zprůhlední. Nechte je vychladnout a pak případně ozdobte krajkou. Dovnitř přijdou nádherné pivoňky, které úžasně provoní celý váš útulný domov.

vazy_5

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...