Vyrobte si vlastní domácí rozjasňovač pleti

Slýcháte o něm čím dál tím častěji ze všech stran, ale stále vám nepřijde natolik důležitý, že byste byla ochotná za něj utrácet peníze? Máme pro vás jednoduché a praktické řešení. Vyrobte si vlastní rozjasňovač pleti sama doma. Určitě ho v budoucnu užijete!

Také vás může zajímat ...

Co si musíte připravit?

Něco málo budete muset přece jen do výroby domácího rozjasňovače investovat. Je ale dost možné, že zvládnete využít starší nepoužívané kousky z vaší kosmetické taštičky.

Zabijete tak aspoň dvě mouchy jednou ranou, protože si vyrobíte nový potřebný přípravek a ještě zužitkujete starší kousky. Budete potřebovat světlé třpytivé stíny, jednu lžíci kokosového oleje a starý obal od vypotřebované rtěnky.

Pusťte se do práce

Ještě než začnete směs míchat, zamyslete se nad tím, jak hodně tmavá zrovna vaše pleť je a podle toho se snažte zvolit vhodný odstín stínů. Pokud si nejste jistá, zvolte takové, které jsou lehce dorůžova. Rozpusťte kokosový olej a stranou si důkladně rozdrťte stíny.

Ty pak nasypte do oleje a promíchejte, dokud nevznikne hladká hmota. Nakonec vlijte směs do dobře vymytého obalu od rtěnky. Raději zvolte obal po světlejší rtěnce, kdyby po ní náhodou zůstaly přece jen v obalu nějaké zbytky.

Pak nechte svého nového kosmetického pomocníka ještě dostatečně dlouhou chvíli ztuhnout. Teprve pak ho zavíčkujte a ukliďte zpět do taštičky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...