Vyrobte si vlastní pěnu do koupele

Ráda se zavřete sama do koupelny a relaxujete ve vaně? A co takhle si ji dopřát s domácí pěnou, která bude přesně svou vůní a složením vyhovovat vaší pokožce? Vyrobte si vlastní přímo doma! Suroviny najdete ve své koupelně a kuchyni! Co budete potřebovat?

Na výrobu vlastní koupelové pěny si připravte přibližně půl hrníčku tekutého mýdla na ruce nebo tělo, které vám vyhovuje, je vhodné pro vaši pokožku a jste na něj zvyklá.

Také vás může zajímat ...

Dále polévkovou lžíci medu, jedno vajíčko, z něhož použijete pouze bílek, jednu malou kávovou lžičku lehkého mandlového oleje a pár kapek svého oblíbeného esenciálního oleje podle toho, jak chcete, aby vaše nová pěna voněla.

Jak budete postupovat Do šálku s mýdlem přidejte lžíci medu, lžičku oleje a potom zlehka přimíchávejte vaječný bílek. Na závěr nakapejte do směsi pár kapiček esenciálního oleje. Ten použijte hlavně v případě, že jste si zvolila neparfémované mýdlo.

Takto vytvořená směs vám vystačí na dvě koupele. Proto, pokud už teď víte, že se koupete často, můžete dávku navýšit podle své potřeby. Zajímavý tip Vyrobit si můžete i takzvanou veganskou pěnu tak, že místo medu a bílku použijete dvě lžíce rostlinného oleje a půl lžičky bílého cukru.

Jaká varianta pro vás bude ta nejlepší, je už na pouze na vás!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama