Výročí svatby oslaví manželé každý sám

I když by si přála užívat si společný čas se svým manželem, její muž tomu moc nakloněn není! Přesto si herečka Eva Holubová (61) své manželství nemůže vynachválit.

S manželem Miroslavem Zdeňkem (62) spolu budou už třicet let, ale žádné velké oslavy rozhodně nechystá. „On na to moc není, pro něj je nejhezčí dárek, když ho nechám doma v klidu koukat na televizi,“ přiznala herečka s tím, že stěžovat si na něj ale rozhodně nemůže.

Také vás může zajímat ...

Dostává od manžela i po tolika letech stále snídaně do postele, její muž doma pere a naučil se už i věšet prádlo, které dřív prý vypadalo jak oběšené mrtvé kočky.

Eva Holubová s manželem Miroslavem Zdeňkem (62).

Jako výtvarník a řezbář je navíc velmi zručný, takže si herečka nakonec opravdu nemá na co stěžovat. Koneckonců za ty roky si už zvykla, že veškeré mimomanželské radosti si užívá s dětmi. A tak Eva jejich třicáté výročí oslaví v pohodě s dětmi a manželovi dopřeje jeho vytoužený klid.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama