Vysaje z manžela všechny peníze?

Herečka Lucie Benešová (44) si společně se svým manželem hercem Tomášem Matonohou (47) konečně postavili vysněný dům. Benešová si v novém hnízdečku kompenzuje nedostatek práce tím, že si ho celý zařizuje podle vlastního vkusu a za manželovi peníze.

„Já jsem si něco vysnila, tak podle toho rekonstruujeme. Ještě není všechno hotové, ale už se blížíme do finiše. Já jsem detailista, všechno musí mít své místo, i maličkosti,“ řekla Benešová. Matonoha jí to povoluje především z toho důvodu, aby si nestěžovala na to, že nemá doma co dělat.

Také vás může zajímat ...

Herec si totiž nepřeje, aby jeho manželka příliš pracovala a raději ji vidí stát u plotny a starat se o již odrostlé děti. Takový přístup se mu může ale brzy vymstít. Benešová totiž využila situace a začíná si diktovat čím dál tím větší požadavky.

Jednoho dne by si dokonce ráda pořídila výpomoc! „Zatím to uklízím sama, ale v budoucnu bych se asi nebránila uklízečce,“ vysvětlila herečka. Aby brzy neskončili na dlažbě, když se v práci ohání pouze Matonoha.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...