Vysedává s kolegyněmi!

Jak v minulosti, tak i dnes se z něj většině žen podlamují kolena. Herci JIŘÍMU LANGMAJEROVI (53) zájem žen pochopitelně lichotí. Co na to ale jeho manželka ADÉLA GONDÍKOVÁ (46)? Jeho minulost ji začíná děsit.

Každý muž je rád obdivován, a výjimkou není ani herec Jiří Langmajer (53). V minulosti si zájem žen vychutnával podstatně více, ale v současnosti má prý oči už jen pro svou ženu Adélu Gondíkovou (46), která ho jako jediná dokázala zkrotit.Bylo to ale dostatečně účinné?

Také vás může zajímat ...

Začal chodit v noci domů?

Jedna z her, ve které Jiří účinkuje, se jmenuje Chlap na střídačku a doplňují ho v ní kolegyně Ivana Chýlková (56) a Lucie Žáčková (41). Jedna z nich totiž hraje milenku a ta druhá manželku.

Jedná se o klasickou komedii a jako vždy, na tom Gondíková neviděla nic špatného. Avšak když se její manžel začal ze zkoušek a z představení vracet později, než bylo domluvené, zpozorněla. Pak jí on sám oznamoval, že si zajde s kolegy do hospody na pár piv, aby se odreagoval.

Mělo však vyjít najevo, že Langmajer se scházel hlavně s kolegyněmi Chýlkovou a Žáčkovou. Adéle nejspíš hned začalo vrtat hlavou, co se na jejich společných schůzkách mohlo dít.

Dochází jí trpělivost

U Langmajerových je kvůli tomu teď dost napjatá atmosféra a několikrát se už dokonce manželé i hodně pohádali.Adéla prý nevidí jediný důvod, proč by se Jiří měl i po zkouškách a představeních scházet se svými hereckými kolegyněmi. Pokud si přece chtějí popovídat, mají na to celé dny, které spolu tráví.

Proč ho potřebují mít u sebe i večer? To je podle Adély čas, který má trávit se svou manželkou.Dostala snad Gondíková strach, že by se Jiří mohl znovu stát neúnavným milovníkem žen? Koneckonců jí kamarádi i blízcí varovali, podle nich se totiž taková povaha zkrátka změnit nedá. A Gondíková to teď zřejmě zažívá na vlastní kůži.

Plánuje si se svým manželem pořádně promluvit o tom, jak nyní budou společně fungovat. Langmajerovi věří a miluje ho, a právě proto je pro ni tak důležitá komunikace, díky které se vždy všechny jejich problémy vyřešily.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...