Vystaví jí zdraví krutou stopku?

Konečně se hvězda seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (73) cítí po těžkých zdravotních problémech lépe. „Začalo se mi to lepšit už v březnu, když jsem konečně ty prášky dostala. Od té doby j s e m na tom čím dál lépe,“ pochlubila se herečka, která je také tváří časopisu Můj čas na kafíčko a objevuje se v jeho reklamním spotu na televizních obrazovkách.

Také vás může zajímat ...

Plánuje také pokračovat na divadelní scéně, hlavně pak v Mýdlovém princi a Kvítku Mandragory, kde si ji diváci oblíbili. Její nejbližší a také početná skupina příznivců tak doufá, že už má Jaroslava to nejhorší za sebou a bude se moct věnovat své milované práci bez omezení.

Problém může nastat snad jen v okamžiku, kdy by jí nebyly schváleny léky, které stojí hromadu peněz. „Doufám, že je budu mít schválené i dál,“ dodala herečka, pro kterou jsou životně důležité.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...