Vystaví jí zdraví nečekanou stopku?

Když se na konci listopadu příznivci Jiřiny Bohdalové (88) dozvěděli, že kvůli svému chatrnému zdraví skončila v nemocnici, měli o ni velké obavy. Jenže herečka se poměrně rychle vrátila do pracovního zápřahu a rozhodně sama sebe nešetří.

„Už je mi ale dobře. Pracuju na nové hře, sedím nad textem a tříbím mozek,“ chlubí se Bohdalová, ovšem její nejbližší by ji raději viděli odpočívat než pracovat. Hlavně její dcera Simona Stašová (64) o ni má velký strach.

Také vás může zajímat ...

A není se čemu divit, když kvůli svým kšeftům zanedbala Jiřina i přípravu na Vánoce. „Teď to prostě nestíhám,“ přiznala jen pár dní před svátky. Její nejbližší tak trnou hrůzou, jestli herečce zdraví opět nevypoví službu a doufají, že si v novém roce odpočine.

I my jí přejeme, aby se co nejdříve cítila lépe..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...