Vystřídá těžké životní období Čvančarové ještě horší? Vyslechla si drsnou kritiku!

Místo, aby si druhé těhotenství užívala, bylo to spíš utrpení. Přijdou s druhým dítětem do vztahu hádky?

Herečka Jitka Čvančarová (40) je jen jedna z mnoha českých celebrit, které letos v létě porodily. Na rozdíl od ostatních si ale prošla asi největším peklem. Co všechno si musela vytrpět? A jak zamává čerstvě narozený synáček s jejím manželstvím s tanečníkem a choreografem Petrem Čadkem (39)?

Další miminko si doslova vymodlila. Potom, co herečka Jitka Čvančarová (40) před dvěma lety potratila, už ani nedoufala v další přírůstek do rodiny. O to víc byla překvapená, že se s manželem, tanečníkem a choreografem Petrem Čadkem (39), po pětileté dceři Eleně Emílii (5) dočkali konečně syna. Všechno ale nebylo zalité sluncem, spíš naopak. Herečku provázely už od začátku komplikace.

Také vás může zajímat ...

„Mám bohužel dost problémů. A rozhodně to není nejkrásnější období v životě ženy, jak někdo říká. To je asi spíš myšleno v té duchovní úrovni, ale fyzicky to opravdu není jednoduché,“ nechala se slyšet těhotná herečka. Za to ale schytala od ostatních maminek poměrně velkou kritiku. Podobně se ale cítila i její o něco mladší kolegyně Kristýna Leichtová (33).

Ta měla pro změnu starosti s doktory, kteří ji zbytečně nervovali. „Termín porodu by si měli lékaři nechávat pro sebe! To, že se Dorotka (1 měsíc) rozhodla přijít na svět dvanáct dní po tomto magickém datu, způsobilo mnoho zbytečného střesu,“ stěžovala si hvězda seriálu Comeback, která přivedla nakonec dceru na svět 19.

srpna v rakovnické nemocnici.

Proč pojmenovala syna Boží dar?

Jitce do toho navíc přišel porod v ten nejméně vhodný den. „Přesně před rokem jsem se svým mužem držela mou maminku do poslední chvíle za ruku, když odcházela… Náš chlapeček k nám přišel přesně po roce ve stejný čas, narodil se ve stejný den, s odstupem pouhých desítek minut,“ prozradila. Asi i proto dali synovi jméno Theodor Christian (2 měsíce), které znamená Boží dar.

Ve jménech měla jasno i herečka Marie Doležalová (31) se svým partnerem Markem Zelinkou (32). Podobně jako Jitka s Petrem, i oni se dali dohromady v taneční soutěži StarDance, akorát o pár ročníků později. „Viděli jsme tu vlasatou holčičku, která vypadala, že se narodila eskymáckému páru, a věděli jsme, že tohle je naše Alfí,“ rozplývala se nad svým prvním potomkem Maruška.

Dcera se zvláštním jménem Alfréda (2 měsíce) se narodila 7. srpna a svou maminku doslova uhranula. Maruška nemá zatím myšlenky ani na návrat do práce. Doma prý bude tak dlouho, jak to její ratolest bude potřebovat.

Nezavře si tím ale vrátka na další role?

Sháněla peníze těsně před porodem

Zato Jitka se umí pořádně otáčet dokonce během těhotenství. Ještě před porodem totiž usilovně sháněla peníze. Ne snad, že by je její manžel Petr nedokázal finančně zajistit a ony měly s malou Elenkou nouzi, ale do poslední chvíle pomáhala jako velvyslankyně UNICEF ohroženým dětem. „Když je vyslankyně těhotná, tak bych toho měla využít,“ dodala.

Stejně neotálela s každodenním kolotočem ani bývalá hvězda Ordinace Michaela Tomešová (27). Po jevišti začala skákat už po dvou týdnech od svého hypnoporodu, při němž si pravidelně odskakuje kojit malého Jonáška (1 měsíc) do šatny. Veřejně přiznává, že nejvíc na nervy je z toho právě její manžel Roman (30). Ten tak zjistil, že ji neudrží doma ani velkým EKO domem za čtyři milio- ny korun.

To pro Jitku bylo velmi těžké třeba jen být mezi lidmi.

Reagovala totiž hodně přecitlivěle na jakoukoli vůni a cítila ji prý třeba i o půl hodiny dříve než všichni ostatní.

Které slavné krásky také porodily?

Letos nejela dokonce ani na karlovarský filmový festival, kde každý rok šokovala svým naditým dekoltem v hlubokém výstřihu, který by letos s pár těhotenskými kily byl ještě zajímavější. Pár kil navíc všichni vyčítali i další letní těhulce Anetě Krejčíkové (27), která rodila jako jedna z posledních celebrit až začátkem září.

Jenže nezadržitelná chuť na sladké ji dohnala až k dvaceti kilům nadváhy. Na svět přivedla chlapečka Bena (2 týdny) a jméno provařila její kamarádka a parťačka z Ulice Patricie Solaříková (29). Takovým problémům se může maminka dvojčat Lejla Abbasová (38) jen smát. Chlapečky Tea a Bena (3 měsíce) rodila doma. A po synech Davidovi (6) a Imanovi (1) je tak dokonce čtyřnásobnou matkou.

Kdo bude další?

Kterou známou rodičku to ještě čeká?

N a druhý nejkrásnější den v životě stále čeká zpěvačka Monika Absolonová (41). Ta má podobně jako Jitka termín porodu snad přesně načasovaný. „Jednu porodní zajímavost prásknu. Tadeáš se narodil 20. listopadu 2015 a na stejný den mám i termín porodu druhého potomka. Kdyby to klaplo, bude to paráda.

Ovšem když ne, nic se nestane,“ žertovala s tím, že ve stejný den se narodil i partner, bývalý hokejista Tomáš Horna (37). Ten uděluje známé blondýnce rady, což ji vytáčí k nepříčetnosti. „On je hysterický. To už měl i při Tadeášovi. Měli jsme furt nějaké hádky. On mi pořád vysvětluje, on, který v životě nerodil, co všechno nemůžu a nesmím. Třeba dupat,“ postěžovala si.

Jestli ale po Tadeášovi (2) přijde další syn, nebo vytoužená dcera Matilda, prozradit nechce. I kvůli jménu Matilda jsou ale doma hádky. Tomáš byl totiž proti už u prvního miminka. Holčičku by ale tentokrát Monika opravdu chtěla. Brala by ji totiž jako náhradu za milovanou babičku Helenu Vypustovou, se kterou se musela v létě rozloučit.

Snad už jí aspoň skončí nevolnosti, které ji drží doma a udělaly z ní, jak sama tvrdí, asociála.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...