Výtečné kapří hranolky

Suroviny:

 několik kapřích filet  sůl, sladká paprika  drcený kmín  dva stroužky česneku  sójová omáčka  hladká mouka na obalení  1 vejce na obalení  strouhanka na obalení

Postup: Rybí filety nakrájíme na proužky, osolíme je a vetřeme do nich prolisovaný česnek.

Zakapeme sójovou omáčkou, přidáme mletý kmín a necháme odležet. Kousky kapra poté obalíme v mouce, do které přidáme mletou sladkou papriku, potom v rozšlehaném vajíčku a nakonec ve strouhance. Smažíme na pánvi v rozpáleném oleji.

Kapří hranolky ideálně podáváme se studenou omáčkou, do které je můžeme namáčet. Výborná je například ze zakysané smetany s křenem, postačí ale i obyčejná tatarka. Hranolky můžeme pro odlehčení doplnit zeleninovým salátem.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...