Vytočená Dáda už žádá o rozvod!

Konec příměří, šavle hore! Tak by se dal charakterizovat poslední vývoj ve vztahu herečky Dagmar Patrasové (62) a jejího manžela, hudebníka Felixe Slováčka (75), podle posledního novinového rozhovoru.

Je zřejmé, že se na něm podílela aféra kolem Dádiny nehody pod vlivem alkoholu, ke které si svým komentářem na téma jejího nadměrného pití přiložil do ohně i Felix své polínko.

Také vás může zajímat ...

Ano, Patrasová hodlá opět žádat o rozvod a prohlašuje, že tentokrát už to zpátky nevezme tak jako před dvěma lety. Tehdy ji Felix doslova ukecal, že prý rozporuplný vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou (36) skončí, vrátí se ke své Dagmaře a vše bude zase jako kdysi.

„A jak vidíte, pořád s ní je,“ konstatuje podrážděně Dáda. Možná už má pojištěné, že by v případě rozvodu Felix z manželství odešel jen ve slipech a s kartáčkem na zuby, kdoví. Na otázku, jak se dívá na to, že by její stále ještě manžel mohl mít s výtvarnicí dítě, reagovala Dáda asi minutovým smíchem.

„Příroda a lékaři jsou mocní čarodějové,“ dodala. „Uvidíme, kam až to může zajít.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...