Vytřela všem zrak

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas je u konce a zná svého vítěze, tedy spíš vítězku. Tou se letos stala herečka Jitka Čvančarová (42), která svým finálovým vystoupením dokonce rozplakala porotu.

Vystoupila totiž jako zpěvačka Susan Boyle (59) a opravdu se vyšvihla. Jako vítězka Jitka získala 150 000 korun, které mohla poslat na charitu dle vlastního výběru. Ona ale udělala něco, co se v historii soutěže ještě nestalo.

Také vás může zajímat ...

„Dobro tvoří dobro,“ pronesla a o polovinu výhry se podělila i s kolegou Albertem Černým (31), který skončil na druhém místě. Peníze tedy putovaly hned na dvě charity. Ale ani Jitka nepřišla zkrátka. Honoráře za jeden díl jsou údajně okolo čtyřiceti tisíc.

Teď už je ale asi ráda, že má zase klid na rodinu. Svého manžela Petra Čadka (41) a děti si prý tak rozmazlila, že musí vyvářet tři teplá jídla denně. To asi při natáčení Tváře nestíhala. Tak zase hurá k plotně!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama