Vytvořte si dokonalý make-up

Poradíme vám osvědčené triky, díky kterým bude vaše tvář působit přirozeněji a hlavně budete vypadat mladší.

Když budete s make-upem šetřit, nebude vaše tvář vypadat jako maska. Navíc při správné technice ušetříte čas a vaše pleť to jen uvítá.

Také vás může zajímat ...

Prsty nebo štětcem?

Pokud si make-up nanášíte prsty, nezapomeňte si vždycky předtím umýt ruce. Lepší je ale použít štětec na make-up. Další možností je nanášení tekutého make-upu pomocí navlhčené speciální houbičky. Oboje seženete běžně v drogerii. Začněte s menším množstvím a jemnějšími odstíny make-upu. Trochu ho nejdříve naneste na hřbet ruky, a pak ho trochu zapracujte do pleti.

Štětcem poté můžete tváři dodat pomocí krouživých pohybů přirozený výsledný vzhled.

Krok za krokem

Začněte s podkladovou bází, která zajistí, že vám make-up vydrží celý den, a navíc dokáže minimalizovat jemné vrásky. Po nanesení make-upu použijte transparenční fixační pudr. Ten naneste ve větším množství na místa, které chcete zvýraznit, jako je střed čela, lícní kosti či hrana čelisti. Nechte pudr na místě chvilku „usadit“, pak jej velkým štětcem rozprašte do ztracena.

Dokonalá tečka

Nakonec použijte oční stíny, řasy zvýrazněte řasenkou a rty leskem nebo rtěnkou. Pokud máte silněji nalíčené oči, rty nechte v přirozených barvách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

reklama