Vytvořte si doma účes jako od kadeřníka

Dnes a denně jistě slýcháte, jak byste neměla používat fény, žehličky na vlasy nebo kulmy, protože škodí vlasům. Ale ruku na srdce, občas je potřeba věnovat úpravě vlasů trochu více času. Naštěstí v dnešní době existují už takové přístroje, které vám pomůžou vytvořit doma účes jako do profesionála a vytím nebudete vlasy vystavovat zbytečnému poničení.

Jak na ale na to?

Také vás může zajímat ...

Pozor na příliš vysokou teplotu

Novodobé kulmy či žehličky na vlasy mají dnes už možnost nastavit si takovou teplotu, díky které si vaše kadeře jednoduše natočíte nebo narovnáte a nebudete je přitom trápit. Ideální je přibližně teplota kolem 180 °C.

Některé dražší přístroje ale dokáží během úpravy teplotu a vlhkost vlasů měřit a podle toho ji také přizpůsobovat, abyste vlasy zbytečně neničila.

Nezapomínejte na přípravky

Před úpravou byste měla vlasy ošetřit přípravky na úpravu žehličkou či kulmou. Brzy sama poznáte, že to má opravdu smysl. Místo tužícího laku můžete zase vyzkoušet tvarující gely s konzistencí krému nebo olejíčku.

Udělají vám stejnou službu a vlasy nebudou tolik zatížené.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...