Vytvořte umělecké dílo

Arabská guma dokáže zázraky

S maskovací barvou nebo také arabskou gumou si vyhrají nejen dospělí, ale i děti. V kombinaci s akvarelovými barvami totiž dokáže hotové zázraky. Vytvořte si dílko, které si budete moct klidně i zarámovat. Nevíte, co dětem vymyslet za zábavu? Kupte jim takzvanou arabskou gumu neboli maskovací barvu, připravte jim papír a akvarely a zábava může začít!

Maskovací barvu seženete hned v několika barvách, záleží na vás, kterou si vyberete. Barvu naneste štětcem na papír v několika vrstvách a nechte dobře zaschnout. Jakmile barva zaschne, můžete přes ní ma lovat akvarely, jak se vám zachce. Vytvářet obrázky, nápisy nebo prostě jen tak bezmyšlenkovitě čmárat.

Jakmile zaschne i akvarelová barva, sundejte z papíru zaschlou vrstvu arabské gumy a dílko je hotové.

Také vás může zajímat ...

Záleží jen na vás, co všechno dokážete vytvořit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...