Využívá svého muže

Sotva se před rokem stala herečka Andrea Kerestešová (34) matkou syna Tobiáše, už je zase naplno v pracovním procesu. V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ztvárňuje doktorku Mariku Lukáčovou. Herečka přiznala, že se kvůli tomu musí o hlídání syna dělit s manželem Mikolášem Růžičkou (39).

„Střídáme se. Takhle, když pracuju, vím, že je Tobiáš se svým otcem a že je v naprostém pořádku,“ libuje si herečka. V nejhorším prý Tobiáše hlídá babička, ale Kerestešová odmítá najmout na hlídání svého syna chůvu.

Také vás může zajímat ...

Nechce totiž, aby trávil čas s cizím člověkem, protože by se při myšlence na to nemohla soustředit na práci! Problém ale je, že i její manžel potřebuje vydělávat peníze, a ne se jen starat o syna, když Andrea zrovna natáčí.

Nevyužívá ho tak trochu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...