Vyvázne Kostková bez trestu?

Moderátorka moc mluvila

Tereza Kostková ke StarDance neodmyslitelně patří.

Herečka a moderátorka TEREZA KOSTKOVÁ (39) si vybrala další velkou porci smůly, když se kvůli své pověstné upovídanosti dostala do pořádného průšvihu. I přes veškeré současné soukromé problémy se Tereza přestala kontrolovat a rozpovídala se o budoucnosti oblíbeného pořadu StarDance. A to neměla dělat!

Poslední tanec

Kromě toho, že potvrdila, že poběží na podzim další série taneční soutěže, navíc uvedla, že České televizi končí na pořad licence. Z toho vyplývá, že letošní StarDance bude úplně poslední.

Také vás může zajímat ...

Jenže právě to je informace, kterou na Kavčích horách chtěli co nejdéle držet v tajnosti, a Tereza tak musela na kobereček. Vyhazovu se snad za své prořeknutí bát nemusí. Ale kromě důrazné ústní domluvy ji za nežádoucí upovídanost možná čeká i finanční trest. Jakou částku bude muset případně uhradit, není zatím jasné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...