Vyvedl si svou novou partnerku

Charismatický herec Stanislav Majer (42) o svém soukromí nerad mluví. A když už se objeví ve společnosti, dává si velký pozor na to, kdo je v jeho blízkosti.

Během premiéry filmu Krajina ve stínu ale tak obezřetný nebyl a s neznámou brunetkou se vodil za ruku jakoby to byla jeho nová oficiální partnerka.

Také vás může zajímat ...
Vkus na ženy měl herec vždy vytříbený.

Sice mu nebyly fotografové a novináři příjemní a kdykoli jde viděti v blízkosti, dělal, že k dámě nepatří, ovšem během odchodu už nic neřešil a opravdu se zdálo, že jsou párem už nějakou dobu.

Kromě vodění za ruku ovšem k žádným intimnostem nedošlo, nekonaly se tedy žádné letmé dotyky či polibky. Těžko tak říct, jak daleko spolu ve skutečnosti jsou a jestli opravdu krátkovlasá brunetka dokázala fešného herce sbalit a třeba už s ním ve vztahu žije několik měsíců.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...