Výživné masky pro všechny typy vlasů

Medový zábal

Pokud máte mastné vlasy a lupy, vyzkoušejte bílý jogurt s lžičkou medu. Celou směs rovnou aplikujte na vlasy a nechte deset minut působit. Pak si vlasy umyjte.

Také vás může zajímat ...

Avokádo s mandlovým olejem na suché vlasy

Nastrouhejte si najemno jedno zralé avokádo a zamíchejte do něj jednu nebo dvě velké lžíce medu a lžičku mandlového oleje. Masku nechte na vlasech dvacet minut a pak důkladně opláchněte.

Vajíčka vlasy rozzáří

Máte-li naopak velmi jemné, splihlé vlasy bez života, vsaďte na vajíčka, které obsahují protein. Jeden žloutek smíchejte se dvěma lžícemi bílého jogurtu a naneste na suché vlasy. Masku si nechte na vlasech dvacet minut a pak spláchněte.

Bánan sníží lámavost vlasů

Trápí vás lámavost a roztřepené konečky? Rozmixujte banán, rozpusťte med s trochou teplé vody a vše smíchejte dohromady. Dvacet minut nechte zábal působit a pak ho důkladně smyjte vlažnou vodou. Masku aplikujte alespoň dvakrát týdně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...