Vyzkoušejte domácí ústní vodu

I zdánlivě obyčejný zánět dásní dokáže pěkně potrápit. Je totiž příčnou nejenom nepříjemné bolesti, ale i zapáchajícího dechu. Pro jeho prevenci a léčbu se osvědčily výplachy úst odvarem z květů chrpy polní.

Stačí, když jich 10 povaříte několik minut v šálku vody, a získaným odvarem si pak obden vyplachujete ústa. I šťáva z řepy je skvělým lékem při zánětech a krvácivosti dásní. Musíte ji však konzumovat dlouhodobě.

To znamená, že 1 dl čerstvé řepné šťávy budete popíjet 3x denně po dobu 8 týdnů. Ústa si pak vyplachujte 3x denně šťávou, kterou však nespolknete, ale vyplivnete. Výsledek pocitíte velmi rychle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...