Vyzkoušejte obklady z jogurtu nebo syrovátky

Na bolestivě popálenou a zarudlou kůži rovněž blahodárně zapůsobí maska z vychlazené zakysané smetany, jogurtu nebo tvarohu. Pomohou i obklady z mléka, kefíru a syrovátky. Měli byste však myslet na to, že jedna aplikace vám nepostačí, a natírat tak kůži tak často, jak je to možné.

Je důležité, abyste v léčbě vytrvali alespoň dva dny, ideálně až do úplného odeznění nepříjemných příznaků. Po spálení pokožky byste měli zvlášť dbát na svůj pitný režim. Zároveň byste se měli důsledně vyhýbat alkoholickým nápojům, protože ty mají prokazatelně dehydratační účinky.

Rovněž byste měli zapomenout na přiléhavý oděv, a ženy na těsnou podprsenkou. Její ramínka se totiž nepříjemně zařezávají do kůže, a na pokožce podrážděné sluncem vyvolávají tvorbu bolestivých puchýřů..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...