Vyzkoušejte obličejovou jógu

Kdo by si nechtěl udržet nebo obnovit mladistvou pleť! K tomu pomůže i obličejová jóga. Levná a jednoduchá!

Obličejová jóga je série speciálních cviků, které uvolňují a posilují svaly obličeje a krku. Díky pravidelnému cvičení posílíte tvorbu vlastního kolagenu a cviky pomohou zmírnit i některé vrásky. Jógu můžete provozovat v jakémkoli věku a jako bonus vám přinese vnitřní klid a pohodu. Vyzkoušejte třeba tyto dva cviky.

Také vás může zajímat ...

Rty a okolí

Jemné vrásky kolem úst trápí nejednu ženu. Zkuste je omezit cvikem zvaným „Marilyn“. Našpulte rty a pošlete vzdušný polibek. Přitom se snažte mít svaly v oblasti očí a čela úplně uvolněné. Vždy vydržte v pozici 10 vteřin a opakujte desetkrát. Díky tomuto cviku si udržíte pevné rty a vyrovnáte nejčastěji používané grimasy, které tvoří vrásky kolem úst.

Nosoretní rýhy

Tento cvik vám pomůže vypnout pleť v oblasti tváří, úst a nosu. Nadechněte se a nafoukněte obě tváře co nejvíce vzduchem. Ústa mějte zavřená a přitom se snažte „přelévat“ vzduch z levé tváře do pravé a naopak, dokud vám bude stačit dech. Pak vzduch vydechněte, uvolněte se a ještě se nadechněte. Opět opakujte desetkrát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...