Vyzkoušejte s námi dechové cvičení

1 Lehněte si na bok, pokrčte nohy a hlavu podložte polštářem tak, aby byla krční páteř rovná a brada blíže u krku. Hrudník a žebra povolte dolů. Napřimte páteř a spodní ruku mějte před tělem, ohnutou v lokti, v dlani jako byste drželi míč a chtěli hodit. Horní ruku volně položte na bok.

2 Nádech směřujte do podbřišku, boční a zadní strany žeber a beder. S výdechem udržte aktivní břišní stěnu, kterou jste nádechem získali. Páteř mějte napřímenou a hlavu vytahujte v prodloužení páteře.

Také vás může zajímat ...

Opřete se o spodní loket a spodní koleno, jako byste se chtěli zvednout a lehce nadzvedněte také hlavu v prodloužení páteře. Držte pozici a dýchejte.

3 Po chvíli se položte a uvolněte. Opakujte pětkrát a pak si odpočiňte. Uvidíte, že se vám brzy uleví a bude se vám lépe dýchat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...