Vyznal jí lásku

Před pár dny oslavila narozeniny a při té příležitosti nechybělo ani vyznání lásky. Zpěvačka Monika Absolonová (44) svého přítele Tomáše Hornu (39) chválí, kde se dá, a komplimenty na jeho adresu rozhodně nešetří.

Receptem na jejich spokojený vztah je zřejmě humor

Také vás může zajímat ...

Zato on je vždy spíš takový zdrženlivý a na veřejnosti nedává svoje city moc najevo. Své lásce popřál k narozeninám přes sociální sítě a přidal k tomu fotografii ze zákulisí, kde je Monika krásně načančaná.

Popřál jí samozřejmě všechno nejlepší, ale potom dodal něco, co by některé ženy asi trochu podráždilo. „Sice už to bude trvat delší dobu, než tě lidé kolem tebe dají do stavu jako na téhle fotce, ale mně se stejně líbíš nejvíc po ránu a doma v teplákách,“ dodal vtipně Horna.

Reagovala pohotově

Absolonová to ale vzala také s humorem a rozhodně se z toho nehroutila. „Ty moje čůzo, děkuju a miluju tě,“ odpověděla svému příteli. I po letech jim to ve vztahu zřejmě klape.

Mají spolu dva syny a občas je pro ně náročné udělat si čas jen pro sebe. I tak se ale snaží a je vidět, jak moc jsou spokojení. Kdoví, třeba nás ještě překvapí svatbou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama