Vzala si Iva Kubelková příliš velké sousto?

Proč se vrhla do zpěvu?

Iva Kubelková.

V poslední době o sobě vnadná moderátorka IVA KUBELKOVÁ (39) dává vědět čím dál víc jako zpěvačka. Díky tomu, že vyrůstala v muzikantské rodině, je jí prý hudba velmi blízká a nyní nastal ten správný čas se jí začít naplno věnovat.

„Není to o tom, že bych si plnila nějaké sny, ale mám pocit, že mě život předběhl a já ho tak nějak dobíhám,” říká Iva s tím, že už před třemi lety začala navštěvovat soukromé hodiny zpěvu. Dnes se zřejmě cítí jistá v kramflecích, a tak si rovnou troufla nazpívat píseň od HANY HEGEROVÉ (85) Co mi dáš. Nevstoupila na příliš tenký led, když se pustila do repertoáru naší nejuznávanější šansoniérky?

Jak tento nelehký úkol zvládla? Dalo by se říct, že na výbornou. Alespoň podle reakcí posluchačů soudě. „Vnesla jste do songu nádhernou energii štěstí a radosti ze žití,“ takto zní jeden z mnoha pochvalných komentářů.

Také vás může zajímat ...

Iva tedy rozhodně obstála.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...