Vzdal se Martin Dejdar kšeftu kvůli opovržení?

Víme, kdo mu vadí

Martin Dejdar.

Česko zachvátila informace, že se z našich slavných osobností začínají dávat dohromady týmy, které brzy odjedou do Francie natáčet televizní soutěž Pevnost Boyard. Někteří nabídku přijímají s nadšením a jiní, jako je například MARTIN DEJDAR (51), ji slušně odmítnou.

Známý herec ovšem nepostrádá duši dobrodruha, ani nemá strach z fyzicky náročných úkolů či fobii z hadů nebo jiné havěti, jež bývá do úkolů zakomponována, ale podle všeho mu zcela nevyhovuje dosavadní výběr ostatních soutěžících.

Objeví se mezi nimi totiž jména, jako jsou AGÁTA PRACHAŘOVÁ (31), MIREK ŠIMŮNEK (38) NEBO TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ GREGOROVÁ (28), a Dejdar by s nimi asi jen těžko nacházel společnou řeč.

Také vás může zajímat ...

Přitom přiznává, že byl kdysi velkým fanouškem této soutěže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...