Vzdala Světlana Nálepková čekání na toho pravého?

Spálila se už mockrát

Světlana Nálepková.

Po rozvodu s MICHALEM NESVADBOU (58) měla SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ (56) šest vážných vztahů, ani jeden se však nezdařil. Až nyní to vypadá, že je konečně šťastná po boku VÁCLAVA PLESKY (37). K spokojenosti se ale musela složitě prodrat!

Na chlapy měla atraktivní herečka a zpěvačka vždycky smůlu. Co partner, to velká katastrofa. Jak ale Světlana přiznává, mohla si za všechno sama. Její citlivá a zranitelná dušička, která roky bojovala s nízkým sebevědomím a sebepřijetím, působila jako lapač na floutky a gaunery.

„Vždycky jsem se zamilovala tak, že jsem neviděla, neslyšela. Jeden mě podváděl, jiný ze mě tahal peníze, kvůli dalšímu jsem přišla o kamarády, protože chtěli, abych přišla, ale ne s ním,“ vzpomíná Světlana Nálepková.

Drsná škola

Také vás může zajímat ...

Místo aby se však z každého nepovedeného vztahu ponaučila a neopakovala stejné chyby, dlouho se plácala ve stejně kalných vodách. Představa, že bude sama, byla totiž pro ni mnohem horší než žít po boku nějakého grázla.

„Nechala jsem se ovládat smutkem, lítostí i vztekem, že se neuživím, budu v pytli a sama, že budu muset všechno prodat a že už nikdo nepřijde,“ líčí, co ji hnalo k tomu, aby si rychle našla za původního partnera jakoukoli náhradu.

Až románek s šejdířem DAVIDEM RADIMĚŘSKÝM ji dokázal vysvobodit z jejího začarovaného kruhu lásky. Když vypečeného údajného podnikatele vypakovala ze svého domu, jak sama s oblibou říká, stalo se jí v životě něco nepředstavitelného a nepřekonatelného, zůstala sama.

„A najednou jsem zjistila, že to jde. Hrozně se mi ulevilo. Zbavila jsem se závislosti, že člověk musí s někým být a musí se zbláznit, aby někoho měl. Na vlastní kůži jsem pocítila, že můžu existovat sama se sebou.“

Hodně pochopila

Právě to byl zásadní zlom, kdy se Světlana s klidným srdcem mohla pustit do dalšího vztahu bez toho, aby se bála, jak všechno dopadne. Zkrátka přišla na to, že když od toho nebude nic očekávat, bude se jí mnohem lépe žít.

I proto je přesvědčená, že právě proto jí to s o devatenáct let mladším kolouškem stále tak dobře klape. „Moje štěstí na něm nezávisí. Dříve jsem se hodně upínala na muže, ale pak jsem se tolikrát trápila, že to už nechci zažívat,“ má jasno zpěvačka, která razí teorii, že by se každý člověk měl dostat do vědomí, kdy dokáže být šťastný a spokojený sám se sebou bez očekávání, že mu štěstí může přinést někdo jiný.

Práce s duší

Nejen špatné zkušenosti s muži, ale hlavně její výpravy do Himálaje jí napomohly k tomu, nalézt v sobě duševní klid. Mnohdy drsné podmínky a hodinové meditace jí velmi otužily psychiku. „Napomáhá v sebevědomí, v trpělivosti, v sebekázni. Získáte nadhled a jednotu. Prožíváte hlubší pocit štěstí.“

David Novotný oslavil 26. 2. 2013 v pražském Hotelu Majestic své 40. narozeniny.
S Pleskou se prý už jednou rozešla, ale zdá se, že bez něj nemůže být.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...