Vždycky hned usne a moc si to neužije

Hvězdě seriálu Ordinace, Lucii Zedníčkové (50) skončily prázdniny pracovně. Miluje jihovýchodní Asii, Thajsko a pravidelně se vrací na ostrov Koh Samui. Ale umí si užít i krás naší zemi. Se synem Mikulášem (22) většinou cestují po památkách, dceru Amélii (14) spíš baví moře.

Také vás může zajímat ...

Děti má herečka s bývalým partnerem, producentem Vítem Pokorným (54). Herečka by si nejraději pořídila domek někde u moře. Zatím ale musí dostavět a zařídit ten nový u Prahy. A jak to, že vypadá tak skvěle? Má na to nějaký recept? Miluje olejové masáže, jen při nich vždy zaspí.

„Pořád si říkám: nesmíš usnout, nesmíš usnout, a za chvíli slyším, hotovo. Pak už si jen říkám, že je to zase v háji, že jsem si to vůbec neužila.“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...