Vzkazuje lidem: Radujte se se mnou!

Radost z překonané rakoviny, která trápila herečku a zpěvačku Annu Slováčkovou, je tak velká, že se o ni musí podělit. „Dneska jsem byla na vyndání portu, jsem úplně taková volná,“ volala nadšeně do světa, když se zbavila poslední připomínky tvrdošíjné choroby.

A bez cavyků hned detailně vysvětila, že port je „taková komůrka s hadičkou, co se zavede přímo do žíly a přes to se pak píchá chemo, či bere krev.“ Dodala, že je to šikovná věc a doporučuje…

Také vás může zajímat ...

Tohle jsem já

Líčením lékařských vymožeností ale zprávy z intimního soukromí Aničky nekončí. Zcela bez ostychu, ba hrdě, dala na sociální sítě své fotky, na kterých ukazuje své téměř nahé tělo, které má samozřejmě po prodělaných strastech daleko do ideálu, ale majitelka faldíků a přebytečných kil se s tím vůbec nemaže, jako by chtěla na zákeřnou nemoc ukázat dlouhý nos.

„Takhle teď vypadám. Tohle jsem já. Tohle tělo, které je o několik kilogramů těžší. Má celulitidu, špeky na břiše a tři brady,“ dopisuje k fotkám pro úplnost. Ví, že není modelka z katalogu a že má daleko k té drobné, křehké holce, kterou si vždycky přála být.

Jenomže tohle zklamání Anny bojovnice hravě převáží pocit, že je tu nový život bez otravné léčby a beze strachu. Protože na ten teď není čas a prostor.

Těší se na potlesk

Anička jde zpátky do plnohodnotného života s vervou. Zatím je jejím pojítkem s přáteli hlavně internet, nemůže si dovolit riskovat nákazu virem. Doma, v bytě, který jí pořídil její otec, hudebník Felix Slováček (77), jí dělají společnost její kočky, které tolik miluje.

Může znovu začít pilně zpívat a těšit se, že až se přežene další úporná choroba, která sužuje celý svět, vychutná si ovace diváků, naživo. Už v průběhu léčby mluvila o tom, že její nemoc jí nejen bere, ale i dává. Ví, že je třeba vážit si života a toho, co je na něm hezké.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama