Vzniká mezi nimi velká láska?

Zbyli svým diváků i sobě. Oba se stali díky pořadům Miloslava Šimka tvářemi spojovanými s dobrou zábavou. K té se zase chtějí vrátit. Jejich nadšení je ale poměrně podezřelé…

Na devadesátá léta a pořad S politiky netančím ještě dnes vděčně vzpomíná spousta televizních diváků jako na zábavu podle jejich gusta. Politickou satiru dnes málokdo umí, a jak říkají někteří pamětníci, jde to ztuha, protože politici jsou vlastně dnes sami komiky, nicméně odvážní herci ještě žijí.

Také vás může zajímat ...

Naladěni na společnou notu

Moderátorka Zuzana Bubílková, která kdysi s Miloslavem Šimkem (†63) tvořila satirickou dvojici, se tohoto nelehkého úkolu chápe opět a jejím parťákem nebude nikdo jiný, než Šimkův bývalý herecký partner Jiří Krampol.

Herec, kterému zemřela před pěti měsíci po problémech se závislostí na alkoholu a lécích manželka Hanka (†59), se evidentně rozhodl ze své chmurné nálady dostat prací, což je určitě ta nejlepší cesta.

Podle jeho slov se na spolupráci se Zuzanou Bubílkovou velice těší: „Známe se se Zuzanou léta letoucí a myslím, že jsme naladěni na společnou notu. A navíc se doplňujeme. Ona, na rozdíl ode mě, ovládá politickou satiru. Jenže když ji říkám já, nikdy to tak nevyzní,“ naoko se galantně podceňuje moderátor známého legendárního pořadu Nikdo není dokonalý.

Tahoun je Jirka

Až to krize kolem koronaviru dovolí, chystají se oba s nyní připravovaným pořadem jezdit od kulturáku ke kulturáku. Bubílková, zvaná svým tehdejším hereckým partnerem „Bubu“, za léta strávená po boku zkušeného kolegy dokonale „natáhla“ jeho styl, což se snažila dokázat také po Šimkově smrti v roce 2004, ovšem s úspěchy poněkud střídavými.

Možná i proto prohlašuje: „Já nechci být ten tahoun, chci se opírat o někoho, kdo je lepší než já.

Na co ještě
se těší?

S Jirkou jsme se bavili o spolupráci už dříve, ale teď nazrál ten správný čas.“ Bubílková vidí v Krampolovi nejen komika, ale i plodného autora, který se Šimkem na scénkách a povídkách spolupracoval. Koho v něm ale tahle bývalá slovenská novinářka s českou národností a matka dospělého syna Tomáše vidí ještě? Bezesporu stále silného a atraktivního chlapa, o kterého se lze opřít nejen na jevišti.

Zřetelné nadšení, se kterým oba do projektu jdou, dává tušit, že si od společné práce, která nutně obnáší spoustu dní strávených bok po boku, slibují možná ještě něco navíc.

Minimálně porozumění a útěchu, kterou si mohou navzájem poskytnout.

Bude romance?

Jestli tahle sounáležitost přeroste v něco dalšího, o tom můžeme zatím pouze spekulovat. Vzhledem k jejich oboustranně velmi vstřícnému, byť okázale pracovnímu, přístupu, to ale vypadá, že romantickému vývoji událostí vůbec nic nebrání. A proč by mělo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama