Vzpomíná na muže

Když minulý rok zemřel herec Jiří Pomeje (†54), na jeho manželku Andreu Pomeje (32) se snesla vlna kritiky.

Pohledná černovláska se totiž začala zbavovat jeho věcí, například knížek, fotek a dalšího. Mnozí lidé ji za to odsoudili, podle nich chtěla Jiřího úplně vymazat ze svého života a především ze života jejich společné dcery Aničky (7). Andrea nedávno ale dokázala, že to vůbec není pravda.

Také vás může zajímat ...

Dojemný snímek dcery

Před pár týdny sdílela na svých sociálních sítích její snímek. Samozřejmě na něm není vidět obličej, protože identitu své dcery si Pomeje pečlivě střeží. Na fotce je ale vidět, jak malá Anička sleduje film Andělská tvář, který Jiří nejen zprodukoval, ale také v něm hraje.

Na svoji stranu si po dlouhé době získala mnoho lidí

Andrea tímto dojemným gestem dokázala, že rozhodně nechce, aby dcerka na tatínka zapomněla, ba naopak. Chce, aby si ho pamatovala napořád. Spousta fanoušků za to Andree složila poklonu a někteří na ni možná změnili názor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama