Vztah Aleny Šeredové s fotbalovou hvězdou skončil po odhalené nevěře partnera!

Oba manželé byli tak slavní, že si museli hledat dům, skrytý před fotografy!

Vypadali jako pár snů a dlouho to tak bylo. Krásná česká modelka Alena Šeredová (40) a slavný italský fotbalový brankář Gigi Buffon (40) už spolu ale nejsou. Dál je ale spojují dva synové a hezká minulost.

Rodačka z pražských Vinohrad dobyla svět modellingu svojí krásou. V době dospívání měla trochu mindráky jako každá dívka, například z velikosti bot – nosila jednačtyřicítky. „Pak mi vadila výška, velká prsa,“ přiznala. „Dneska je mi to jedno.“ V roce 1998 se stala první vicemiss České republiky a postoupila tak do mezinárodní soutěže Miss World.

Také vás může zajímat ...

Tam skončila čtvrtá, což byl pro české modelky v oné době největší dosažený úspěch.

Byl jiný než ostatní, ale nestačilo to.

Poprvé jela z Itálie na zapřenou!

V Itálii, která se jí stala osudem, se Alena poprvé ocitla v šestnácti letech, kdy tam přijela na měsíční pobyt na pozvání jedné agentury. „Necítla jsem se tu dobře,“ přiznala. „Byla jsem poprvé bez rodičů, agentura sice všechno platila, ale měla svoje obrovské přirážky. Tehdy mě stála postel v pokoji s dalšíma pěti holkami v dnešním přepočtu neuvěřitelných 1300 euro.

A musela jsem ty imaginární sumy splácet prací. Ukázalo se, že vydělávám, a tak mi sebrali pas.“ Maminka si pro Alenu tehdy musela přijet autobusem a mladá modelka se vrátila domů na náhradní doklad. „Řekly jsme, že jsem pas ztratila,“ vzpomínala. „Tehdy jsem ještě nebyla zvyklá na mafiánské způsoby.“ Se svým budoucím manželem se potkala v roce 2002. Tehdy předávala Gigimu sportovní cenu.

Oficiálně je pak seznámila jedna známá, která pracovala pro klub Juventus Turín, kde Buffon chytal. „Tvrdila, že se k sobě hodíme. Pozvala mě na večeři, kam jsem přišla ještě s pár přáteli,“ popisovala Alena. Gigi jí připadal na první pohled trochu mimo. „Až mnohem později jsem pochopila, že když je nervózní, zbytečně moc se směje. Já jsem zas nedobytná. Nic jednoduchého.

Přesto jsme si cestu k sobě našli,“ konstatovala.

Z miminka vyrostla přední modelka!

Italky jí lezly až do kočárku!

Alena měla před Gigim několik vztahů, mimo jiné s moderátorem Bořkem Slezáčkem (51). Italský fotbalista byl ale jiný, než všichni muži, s nimiž předtím chodila. „Poprvé jsem s ním uvažovala o tom, že založím rodinu,“ prozradila. „Teprve s ním jsem najednou uviděla do budoucnosti.“ Měli spolu postupně dva syny, vzali se ale až v roce 2011 v Praze na Vyšehradě.

To už byla Alena dávno i italskou celebritou. Popularita měla ale i své stinné stránky. Když se jí narodil první syn, lezly jí prý Italky na ulicí skoro až do kočárku.

Máma, která Alenu doprovázela, se na ně rozčilovala: „Říká vám něco šestinedělí, nebo ho v Itálii nemáte?“ Při hledání domu, kde by společně žili, měla Alena zásadní požadavek: aby do domu a na zahradu nebylo vidět; to kvůli dotěrným fotografům. Manželské štěstí netrvalo moc dlouho. Důvod byl jasný a obvyklý: Gigi si našel jinou ženu.

Nejprve vztah se sportovní komentátorkou Ilariou d´ Amico (44) tajil, ale nachytali ho paparazziové. „Raději bych se dozvěděla o konci našeho manželství jinak, než z novin,“ řekla Alena.

Byl z toho samozřejmě skandál, při kterém se Alena snažila chránit především jejich děti.

Gigi nahradil Bořka Slezáčka.

Na rozvod si museli počkat!

Modelka přiznala, že došlo na slzy. „Nespala jsem a takové ty klasické věci,“ líčila. „Ale na druhou stranu bych v životě o toho chlapa nebojovala, i kdyby se třeba vrátil, už bych ho nechtěla. Prostě jsem věděla, že to skončilo. Manželovi ale nic nevyčítala a nezahrnovala ho spoustou sprostých slov. A před svými syny nepomlouvala ani jeho novou partnerku.

Ačkoliv od sebe Gigi a Alena odešli, s rozvodem to nebylo jednoduché, vzhledem k italským zákonům. Pár musí žít nějakou dobu v odloučení, než dostane od úřadů souhlas. Pár se dohodl i na střídání v péči o děti. Nejhorší prý pro Alenu bylo, když si kluci poprvé vzali tašky a šli k tátovi.

„Nikdy jsem bez nich nebyla, a teď jsem se najednou musela naučit, že jsou i dva týdny s tátou na dovolené,“ uvedla.

Naštěstí pro oba chlapce mají jejich slavní rodiče rozum alespoň s ohledem na ně!

Fotbal je v Itálii sportem číslo 1.

Místo fotbalisty má bohatého podnikatele!

Zatímco Gigi Buffon se svojí moderátorkou zplodil dalšího syna, Alena našla útěchu v náručí jiného slavného Itala. Jejím novým partnerem se stal Alessandro Nasi (44), bohatý bankéř, manažer a dědic automobilky Fiat. Ten přijal i její syny. „Hodně se jim věnuje, aniž by musel,“ pochválila ho modelka. „Hraje si s nimi, když má čas, dělá s nimi i úkoly.

A jistě ne vždycky na to má náladu nebo ho to baví, ale chce si s nimi vybudovat vztah.“ Jediné, co ji u výchovy synů mrzí, je to, že je nenaučila česky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...