Vztah je v ohrožení?

Její vztah s přítelem by jí mohl leckdo závidět, ale teď se ukázalo, že mladý zajíček není jediný, s kým se stýká.

Zpěvačka Lucie Bílá (54) je se svalovcem Radkem Filipim (37) už nějaký ten pátek a na obou je vidět, jak moc jsou do sebe zamilovaní.

Také vás může zajímat ...

Radka však nejspíš trápí jedna jediná věc a tou je Lucčin bývalý partner Petr Kratochvíl (69). Bílá s ním má být i po letech stále v kontaktu. Jaký je důvod?

Mají společný projekt

Jedním z důvodů je syn Filip (23), který z jejich vztahu vznikl. Kratochvíl se však v životě zpěvačky angažuje i v pracovní sféře. Lucii pomáhá s rekonstrukcí jejího divadla Ta Fantastika, které se bude nově jmenovat Divadlo Lucie Bílé.

Právě proto si spolu často volají a scházejí se, potřebují spolu probírat každý detail. I když se ale Bílá stýká s bývalým partnerem pracovně, Filipi z toho asi příliš radost nemá.

Ti dva k sobě v minulosti něco cítili a jejich láska může klidně znovu vzplanout. Navíc Kratochvíl je jako starší a zkušenější pro Filipiho v jistém směru konkurent. Radek se do podnikání nehrne, a naopak ho zaměstnává jeho partnerka.

Je to žárlivec?

Vždy když se má Lucie s Petrem sejít, je Radek jako na jehlách. Svoji přítelkyni miluje a udělal by všechno pro to, aby byla napořád jenom jeho.

Proslýchá se, že je svalovec dost žárlivý a Bílá má co dělat, aby ho občas udržela v klidu. Přece jen je to chlap plný testosteronu. Bílá mu vysvětlila, jak to s Petrem je, že jejich vztah je čistě pracovní.

Radek se na to nejspíš netváří a občas se kvůli tomu údajně s Luckou i pohádali. Snad si Bílá nebude muset nakonec mezi dvěma muži vybírat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...