Vztah s ideálním partnerem vydržel Lucii Bílé šest let!

Osudoví muži a milenci Lucie Bílé 6. díl

Jeden osudový partner jí tragicky zemřel, další jí opustil kvůli jiné ženě a ani jedno manželství Lucii Bílé (54) nevyšlo. Mezi těmito klíčovými vztahy prožila populární zpěvačka ještě několik dalších, ale jeden z nich nebyl „až do smrti“.

Když se Lucie Bílá definitivně rozešla s otcem svého syna Petrem Kratochvílem (68), tedy vlastně spíš když od ní partner odešel, prožila krátký románek s bohatým podnikatelem Radkem Pokorným (53). Seznámila se s ním v Brně během finálové soutěže o Českou miss.

Také vás může zajímat ...

Štěstí na pár měsíců

Lucie se do vztahů vrhala vždy po hlavě, což se jí často vymstilo. Do Radka se rychle zamilovala a po třech měsících se dokonce zasnoubili. Vypadalo to, že po Petrovi našla zpěvačka dalšího muže svého života. Okázale nosila zásnubní prsten. Byl velký, starožitný a osázený jedním velkým a dvaceti menšími brilianty.

Problém byl ovšem v tom, že tenhle prsten nedostala od Radka – později se ukázalo, že si ho koupila sama. Navíc to vlastně ani nebyl zásnubní prsten, podle odborníků se jednalo o prsten pohřební, který nosily kdysi vdovy v období smutku. A ačkoliv Lucie novinářům říkala, že s Radkem Pokorným je šťastná, skutečná perspektiva vztahu brzy vyšla najevo.

Idyla vydržela páru pouze něco přes půl roku. Zpěvačka později trochu uvedla všechno na pravou míru a o svém krátkodobém partnerovi prohlašovala, že jí pouze spoustu věcí nasliboval a vymýšlel si přehnané historky. „Byla to pouze slabá náplast za Petra Kratochvíla,“ konstatovala Lucie.

Radek se ale každopádně v životě neztratil, zanedlouho se usadil, stal se otcem a úspěšně podnikal v oblasti pracovních agentur.

Byla to jen kamarádská výpomoc

Po nevydařené epizodě s Radkem přišla další náplat na duši v podobě mladého herce a tanečníka Jana Révaie (46). Ten měl za sebou docela pestrou minulost včetně pobytu ve vězení. Se svým hříchem z mládí se Jan nikdy netajil a dával sám sebe za špatný příklad.

V devatenácti letech se dostal za mříže kvůli přepadení benzínové stanice. „Nadělal jsem tehdy dluhy, protože jsem hrál na automatech. Potřeboval jsem sto tisíc. Bylo tam osm. Prostě totální amatér, až je mi to dneska směšný,“ konstatoval v jednom rozhovoru. U soudu dostal tři a půl roku nepodmíněně, odseděl si polovinu.

V době, kdy se dal na čas dohromady s Lucií, se psal už přelom tisíciletí. Jednalo se skutečně jen o velmi dočasné řešení pro oba dva, jejich vztah trval pár měsíců. S Janem vystupovala Lucie v muzikálech. Stali se z nich milenci, ale než o citovou záležitost, šlo spíš o „kamarádství s výhodami“.

Jan tehdy navíc nějakou partnerku měl, jak vyplynulo z toho, co Lucie popisovala později ve své knížce. Doslova uvedla: „Vztah s Jeníčkem byl jakousi kamarádskou výpomocí. Nevěděl, co si má se svou slovenskou milou počít, neměl ani telefon. Koupila jsem mu ho, aby si mohli volat, jenže on si chtěl povídat se mnou.“

Obdivoval Lucii, miloval Hanku

Hodně dlouhý vztah pak po čase prožila Lucie s kavárníkem Petrem Makovičkou (44). To už měla za sebou další neúspěšné manželství s Václavem Noidem Bártou (39), zakončené rozvodem. Lucie si Petra nemohla vynachválit.

Říkala o něm, že je trpělivý, tolerantní a vyrovnaný. „Jde z něj zvláštní klid, tak si na něj lidi nedovolí,“ uvedla. „Vrátil mi do života věci, na které jsem pomalu zapomněla: společné večeře, rodinné tradice, návštěvy přátel.“ Lucii se rovněž líbilo, že jí oslovuje jejím skutečným křestním jménem.

„On mi často říká, že obdivuje Lucii a miluje Hanku,“ popisovala.

„My jsme totiž dvě. Hanka je moje soukromí, můj svět, kam se schovávám.“ Po šesti letech ale skončil i tento vztah. Říkalo se, že jedním z důvodů bylo to, že Petr toužil po vlastním potomkovi. Partnerství se postupně změnilo v kamarádství a podle některých Petrových přátel se mu po rozchodu dost ulevilo.

Nelituje žádného ze svých rozchodů, prostě to tak muselo být!

Když se Lucie jednou zeptali, na kterou ze svých lásek vzpomíná nejvíc, odpověděla, že na žádnou konkrétní. „Myslím na lásku jako takovou. Je nádherné, jak vám změní během vteřiny všechnu chemii v těle a barvy věcí kolem.“

Nelituje ani rozchodů, protože podle ní od sebe lidé někdy prostě musí odejít, když už si vyměnili a předali vše, co měli. Láska se podle ní nedá hrát ani se do ní nesmí lidé nutit. Dál zůstává romantičkou, ale život jí naučil používat i rozum – i když v lásce se srdce neptá a zná odpověď na všechno!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...