Yasmine Bleeth- Proslulý půvab jí vzaly drogy

O lukrativní práci přišla Yasmine Bleeth (51) kvůli závislosti na kokainu. Žije s bývalým drogovým dealerem.

Také vás může zajímat ...

Chce se stát televizní hvězdou a využívá k tomu snad všech možných prostředků. Už tehdy bylo zřejmé, že je Yasmine Bleeth (51) nezvykle půvabná holčička. Studovala, věnovala se modelingu, tvrdě ji však zasáhlo, že se v roce 1986 rodiče rozvedli. Tehdy byla v telecím věku, tedy v pubertě, a zoufale dávala rodičům najevo, že s jejich rozhodnutím nesouhlasí.

A jako by toho bylo málo, o tři roky později zemřela její matka na rakovinu prsu.

Pro Yasmine to byla krutá rána, uzavřela se do sebe, odmítala pracovat, trápily ji deprese. Trvalo to několik měsíců. Jako mladá byla nesmírně úspěšná, producent Aaron Spelling (†83) jí dokonce nabízel roli v seriálu Beverly Hills 90210, ona ji však odmítla. Její parketou se stal jiný kultovní seriál – Pobřežní hlídka. Vstupenkou pro většinu herců byla nadprůměrná krása.

Kdo nebyl výrazně pohledný, měl smůlu. Yasmine tu působila od roku 1993 do roku 1997.

Fanoušci nezapomenou na její dokonalou postavu v jasně červených plavkách.

Pobřežní hlídka

Seriál pojednává o plavčících na jedné z kalifornských pláží. V devadesátých letech dvacátého století byla Pobřežní hlídka jedním z celosvětově nejsledovanějších televizních seriálů. Byla vysílána ve 148 zemích ve 44 jazycích a pravidelně ji sledovala víc než miliarda diváků.

Hlavní postavu Mitche Bachannona ztvárnil mužný David Hasselhoff (67), podobně výraznou postavou byla i plavčice v podání Pamely Anderson (52). Plavčíci tu zachraňují pod vedením Mitche Buchannona životy, řeší mezilidské konflikty a musejí se vypořádávat i s vlastními problémy.

Kromě pomoci tonoucím se věnují třeba obětem útoku žraloků anebo se potýkají s následky zemětřesení.

Krásná a nebezpečná

V polovině devadesátých let šla stále populárnější Yasmine z role do role, za všechny filmy jmenujme kriminální komedii Krásná a nebezpečná, thriller Jezero, komedii Pivní bratři či thriller Vražedný manévr. V té době bývala charismatická tmavovláska ideálem ženské krásy. Mezi léty 1996 a 2001 se rok co rok umísťovala v žebříčcích nejvíce sexy žen světa.

Slávu bohužel neunesla, což se mladým lidem někdy stává.

V roce 1997 z Pobřežní hlídky neodešla dobrovolně, vyhodili ji.

Dá se říci, že v té době její oslnivá televizní a částečně i filmová kariéra pomalu končí. Je to dáno i tím, že alkohol, drogy a veselé večírky táhnoucí se až do ranních hodin herečce ukradly to nejcennější, co měla, tedy krásu. Její nejoblíbenější drogou byl kokain.

Nespala třeba pět nocí, ale pak v průběhu herecké práce anebo fotografování zkolabovala.

Zatímco Yasmininy tehdejší kolegyně Pamela Anderson či Donna D‘ Errico (51) vypadají i v relativně pokročilejším věku stále k světu a jsou k poznání, Yasmine by fanoušci Pobřežní hlídky dnes už zaručeně nepoznali. Blondýna Donna D‘ Errico vypadá na pětatřicet, o tom může naše černovláska jen tiše snít.

O závislosti na kokainu ostatně před časem sama promluvila.

K nepoznání

„Můj pád do hlubin začal v roce 1997, když jsem skončila s Pobřežní hlídkou. Dlouho jsem neviděla, nebo spíš nechtěla vidět, jak mě drogy ničí. Sjížděla jsem se tak, že jsem nespala několik dnů v kuse,“ svěřila se Yasmine, kterou drogy dostaly až k soudu.

Pod jejich vlivem totiž sedala i za volant a na začátku druhého tisíciletí způsobila dopravní nehodu. Byla zfetovaná a policie u ní zároveň našla kokain. Vyfasovala dvouletou podmínku a sto hodin veřejných prací. V létě 2002 se provdala za Paula Cerrita, s nímž se seznámila na detoxikační klinice v Malibu.

Paul je kriminálník, má na svém kontě distribuci kokainu, také nějaké vloupání, přepadení a vydírání.

Manželství klape, ti dva si rozumějí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...