Yvetta Blanarovičová: Další zklamání

Utekl od ní další muž? Herečka Yvetta Blanarovičová (55) přiznala, že zase prožívá obrovské rozčarování a bolest! Prý jí ale pomáhá, když se pořádně obuje do práce i v divadle. Hraje jako o život, doma uklizí, vysává, vaří a žehlí, jen aby na své další zklamání nemusela myslet.

Před pár týdny se totiž spekulovalo o tom, že by měla randit se zámožným Italem a že se plánuje za ním odstěhovat. Jak to tak ale vypadá, nic z toho zřejmě neklapne a zatím zůstane tady. Naštěstí má po svém boku už dospělého syna Matyáše (30), který ji drží nad vodou.

Také vás může zajímat ...

Nevyšel jí zřejmě další vztah

Na druhou stranu má ale přítelkyni, s níž by prý rád brzy založil rodinu. Podle jejích známých o tom však herečka nechce ani slyšet. Prý by si tím syn zkazil celý život. S muži si Yvetta podle kolegů zkrátka příliš nerozu- mí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...