Yvetta Blanarovičová: Proč s ní žádný chlap nevydrží?

Nesnese po svém boku skoro žádného muže!

V poslední době se Yvettě Blanarovičové (54) dlouhodobé vztahy vyhýbají jako čert kříži. Do svazku manželského vstoupila v minulosti pouze s Pavlem Tomanem (61), se kterým přivedla na svět svého jediného syna Matyáše (30).

Deset let pak ještě žila s podnikatelem Janem Mlezivou (64), který ji prý podváděl a měl ji i psychicky týrat. V poslední době sice ještě zažila pár známostí, ovšem žádná z nich údajně neměla dlouhého trvání.

Také vás může zajímat ...

Naposledy se mluvilo o tom, že někoho má, v závěru loňského roku, ovšem ani tady to nevyšlo.

Nerada mění své zásady

Možná to ale není jen vina mužů. Yvetta se totiž neumí ve vztahu podřizovat a kdo nechce být na její vlně, toho bez kompromisu odkopne jako kus hadru.

„Pokud je jeho dráha jiná než moje, pak v tom nemá smysl pokračovat,“ svěřila se Blanarovičová s tím, že v takovém případě raději muže pošle k vodě.

Raději konec než hádky

I když by se mohlo zdát, ze je Yvetta temperamentní ženou i ve vztahu, opak je pravdou.

Je prý tou, která se snaží být věčně klidná. Hlavně ji pak nebaví hádky, bez kterých se přitom žádný vztah neobejde a často v něm dokonce dokážou pročistit vzduch. To ale nejspíš Yvetta nechce vidět a raději žije v dokonalém světě, ve kterém možná harmonické vztahy bez věčného dohadování existují, ale pro jistotu do něj skoro nikoho nepouští.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...