Yvetta Blanarovičová: Syna vydávala za milence!

Díky synovi se o ní šuškalo, že loví jen mladíky!

Skvělé křivky a zářivý úsměv. Yvetta rozhodně ví, jak na to!

Herečka Yvetta Blanarovičová (53) popírá přírodní zákony a zdá se, že s přibývajícími roky mládne. A muži se kolem ní jen točí. I když o svou pověst lovce koloušků se Yvetta zasloužila vlastně sama. Jak? Tomu neuvěříte!.

Je vidět, že se nestárnoucí herečka Yvetta Blanarovičová (53) ráda obklopuje mladšími muži. A aby o ni měli zájem, zosnovala přímo Ďábelský plán. Do společnosti totiž dlouho chodila v doprovodu záhadného a pohledného mladého muže, který se k ní choval velmi galantně. Pro všechny to byla jasná věc. Vyvedla si svého zajíčka!

Ženy jejího věku jí mohly jen závidět a hned si začaly šuškat o tom, jak to asi Yvetta dělá, že dokáže sbalit takového fešáka.

To ale ještě netušily, jaká je pravda!

Také vás může zajímat ...
Kromě jiného miluje focení.
Kromě jiného miluje focení.

Lež jako věž

Všechno to totiž byl tak trochu podvod. Jejím „mužem snů“ byl totiž její vlastní syn Matyáš Toman (29)! Hra na milence se ale Yvettě zalíbila, zvlášť proto, že se svým bezchybným vzhledem skutečně vypadala jako jeho přítelkyně. A okolí jí to sežralo i s navijákem. „Dlouho si lidi mysleli, že k sobě patříme, nikdo ho neznal. A já jsem neměla potřebu sdělovat, kdo to je.

A tak se začalo říkat, že mám zase nějakého mlaďocha,“ svěřila se zpěvačka.

Yvetta se svým synem Matyášem.
Yvetta se svým synem Matyášem.

Hra skončila

Říká se ale, že kdo s čím zachází, tím také schází, a Yvettě začala její nálepka lovkyně koloušků vadit. Nakonec musela s pravdou ven a rázem bylo po drbech. A jak se na to dívá Matyáš? Pohledný muž dostává nabídky od modelingových agentur, a to dost možná i proto, že si ho všimly, když se ukazoval po boku své slavné mámy. Takže její malé společenské „zneužití“ jí časem určitě odpustil.

A Yvetta nakonec o pověst „lovkyně zajíčků“ nakonec stejně nepřišla.

Na svůj věk je to prostě kočka.
Na svůj věk je to prostě kočka.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...