Yvetta Blanarovičová: Ulovila dalšího chlapa

Ač v babičkovském věku, jako babička Yvetta Blanarovičová nevypadá a ani se tak nechová. Nedávno oslavila padesáté páté narozeniny, přitom má stále energii na to, aby lovila chlapy.

A protože vypadá velice mladě a skutečný věk by jí živá duše nehádala, lov mužů jí jde na jedničku podtrženou. Na oslavu narozenin, kterou spojila s charitativním koncertem, si oblékla krásné dlouhé šaty s odvážným výstřihem.

Také vás může zajímat ...

Doprovázel jí syn Matyáš (30), přítomné novináře však zajímalo především to, zda má charismatická herečka nějakou známost. A zdá se, že byli na správné stopě. Kráska se sice snažila působit tajemněji než hrad v Karpatech, nicméně prozradilo ji pubertální hihňání, kterým na otázky týkající se eventuálního nového partnera reagovala.

„Žena, která na sebe řekne všechno, je podezřelá,“ bublala smíchy Blanarovičová a ještě k tomu zrudla jako vlčí mák. Z toho je víceméně jasné, že se v životě dobře vyvinuté krasavice objevil zbrusu nový ctitel.

Jeho jméno a adresa zatím ještě není známa, ale to je jen otázka času. Yvetta se jistě bude chtít o své štěstí podělit s fanoušky a brzy řekne něco víc. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...