Z alkoholika svalovcem! Vydrží mu to?

Oscarová hvězda jakou hollywoodský herec Ben Affleck (46) beze sporu je, si může užívat slávy a peněz plnými doušky. Místo toho si ale ničí život alkoholem. Ten ho dostal letos na podzim už potřetí do protialkoholní léčebny.

„Tento týden jsem dokončil čtyřicetidenní pobyt a zůstávám v ambulantní péči,“ upřesnil Ben, že ještě zdaleka nemá vyhráno. „Boj s jakoukoli závislostí je plný překážek a na celý život,“ dodal. To zrovna nevypadá, že se chce od základu změnit a konečně alespoň s jednou z neřestí skoncovat. Před časem totiž přišel o svou ženu Jennifer Garner (46), když se zapletl s chůvou jejich třech dětí.

Také vás může zajímat ...

Ta mu i přesto momentálně hodně pomáhá. Jedinou změnou, která však je zatím na známém hezounovi znát, je jeho postava. Tu dokázal během pobytu v léčebně pořádně vypracovat.

Dostane se i ze své závislosti?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...