Z brutálního rozvodu se Ivana Andrlová vzpamatovávala dlouhé roky!

Tvrdil o ní, že ho už dva roky před rozvodem podváděla!

Dlouhé léta se na sebe usmívali. Konec byl ale drsný!

Výrazně staršího Ivana Vyskočila (74) si herečka Ivana Andrlová (59) brala krátce po dvacítce. Neodradilo jí, že už měl dvě manželství za sebou. Litovala toho až po 14 letech!

Už v mládí si Ivana Andrlová na vlastní kůži zkusila, jaké to je být slavná už v mládí. Vyrůstala v Chocni a chodila tam na Lidovou školu umění. Herectví ji nijak nepřitahovalo, spíš zpěv a tanec.

Také vás může zajímat ...

Když zjistila, že na pražské konzervatoři existuje i hudebně-dramatické oddělení, rozhodla se, že se tam pokusí dostat. A vyšlo to hned napoprvé. Kdyby ji nevzali, nejspíš by dělala to samé povolání jako její maminka – byla by učitelkou.

Měla stovky ctitelů!

Mladá dívka měla štěstí, že si ji tehdy vybrali do televizní komedie Podnájemníci. Dozvěděla se o tom ve stejný den, kdy zjistila, že ji přijali na konzervatoř. Jakmile se zmíněná inscenace odvysílala, z Ivany se stala velká hvězda.

V následujících letech šla z role do role. Rodiče v Chocni dostávali z Prahy nejrůznější „zaručené“ zprávy, třeba i tom, že se jejich dcera vdala. Ivaně chodily stovky dopisů od mužů všech věkových kategorií.

Ona si ale trochu překvapivě vybrala v jednadvaceti letech svého o čtrnáct let staršího hereckého kolegu Ivana Vyskočila. Spojovala je nejen křestní jména a popularita, vypadalo to, že si spolu bezvadně rozumí po všech stránkách.

Ivana moc nepřemýšlela nad tím, že je pro svého muže už třetí životní partnerkou. Měl totiž za sebou už dva oficiální vztahy. První manželství, které skončilo po měsíci, bylo prý jen studentskou nerozvážností.

To druhé trvalo dvanáct let a Ivan z něho měl dva syny. V partnerství s Ivanou Andrlovou přibyl třetí potomek – dcera Míchaela (30).

Byla příčinou její nevěra?

Počátkem 90. let, kdy se změnil režim a herci na tom byli všelijak, to Ivana zkusila s podnikáním. Moc dobře to nedopadlo, ale naštěstí skončila bez dluhů. Na obzoru už byl ale jiný krach: konec jejího manželství. A nemělo to ani trochu hezký průběh.

Ivana podala v roce 1996 žádost o rozvod. Jako důvod uvedla, že na ni manžel žárlil a odmítal jí pouštět samotnou do společnosti. Rozvod probíhal hodně drsně a vládly mu brutální hádky, vzájemné urážky a trestní oznámení.

Vyšlo přitom najevo, že co se týkalo nevěry, nebyl v tom známá herec sám. Později situaci komentoval takto: „S Andrlovou jsem byl patnáct let. Ona se mnou ale jenom třináct, protože už mezitím měla nějakou novou lásku.

Co mně zbývalo než dělat, že to nevím, a čekat, než ji to přejde. Ale ono ji to nějak nepřešlo.“ Došlo údajně i k tomu, že Ivan vtrhl do bytu domnělého milence své ženy a nachytal jí s ním přímo v posteli. Milenec pak na herce podal trestní oznámení kvůli násilnému vniknutí.

Nejdrsnější rozchod v Česku!

Součástí brutální rozvodové bitvy byly i tahanice o dceru – Ivan Vyskočil tvrdil, že mu s ní Ivana znemožňuje kontakt. A jak to obvykle bývá, došlo i na majetek, konkrétně o boj o dům. Dá se říct, že rozvod hereckého páru byl jedním z nejdrsnějších v českém showbyznysu.

Ivan se z něho vzpamatoval dříve: brzy si našel za svoji ženu náhradu, bulharskou tanečnici Anife Ismet Hassan (46). Ani s tou ale nezůstal napořád, jak si Anife přála. A také o ní nemluvil po dalším rozvodu moc hezky. Přelétavý herec pak zakotvil po boku přítelkyně, která je mladší o více než 40 let!

Ivana nesla konec manželství daleko hůř a dlouho zůstávala sama. „Někdo se z toho oklepe za pár týdnů, někomu to trvá mnoho let,“ konstatovala. V posledních letech se na veřejnosti začala objevovat po boku mladého kadeřníka, kterého poznala v divadle, kde vystupovala. Jde ale prý jen o přátelský vztah, nic víc.

Více než 20 let po krutém rozvodu tak herečka na svoji další velkou lásku stále čeká.

Rozeštval je prý žárlivý syn!
Rozeštval je prý žárlivý syn!

Stál v pozadí hercův syn?

Rozvod Ivana Vyskočila a Ivany Andrlové mohl mít ještě další příčinu, o které ani jeden z nich nemluvil. Nastínila ji čtvrtá Vyskočilova manželka Anife, když do médií promluvila o hercově synovi Jakubovi (44) z druhého manželství.

Ten prý nové partnerky svému otci nepřál a snažil se jeho vztahy narušovat. „Kdyby nebyl on, nikdy bychom se nemuseli rozvést. Vždy, když se do našeho vztahu začal plést on, nebylo to dobré,“ prohlásila Anife. Stejné to prý bylo s Ivanou, ta se ale k problému nikdy přímo nevyjádřila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...