Z bytu do luxusní vily

Před pár týdny se zpěvák Miro Žbirka (67) opravdu hodně plácl přes kapsu. Se svojí dlouholetou manželkou Kateřinou (52) se totiž rozhodli vyměnit jejich pražský byt za luxusní vilu. Ta se nachází v pražských Strašnicích a manželé jsou z ní naprosto nadšení.

Jejich úspory se jim kvůli této investici ztenčily o několik milionů korun, zbylých téměř dvacet milionů budou prý splácet formou hypotéky. A aby toho nebylo málo, zpěvák si údajně koupil i další okolní pozemky.

Také vás může zajímat ...

Na co sáhne, to se promění ve zlato

S největší pravděpodobností na nich chce v budoucnu něco vybudovat. Bude to snad jeho vlastní impérium, kde bude bydlet jen jeho rodina? Druhou možností je také to, že domy, které na pozemcích vybuduje, bude pronajímat.

Tím by si zajistil nemalý a především pravidelný finanční příjem. Vypadá to, že Žbirka v tom umí chodit a obchodní sféra mu rozhodně není cizí. Možná že se i časem nebude muset živit zpěvem a defitinitivně odloží svoji kytaru a mikrofon.Byla by to ale škoda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...