Z čeho má hvězda Ulice velké mindráky?

Je idolem nejednoho muže a má výstavní tělo. Herečka z nekonečného seriálu Ulice Hana Holišová (39), kde hraje už šestým rokem Veroniku Maléřovou, se ovšem vidí úplně jinak.

Bohužel právě v tom negativním světle, což ji podle všeho začíná pohlcovat a také ubíjet. Dohnala ji touha po dokonalých křivkách až na okraj propasti, nebo proč se neustále tolik shazuje?

Také vás může zajímat ...

Je na sebe moc tvrdá

Hanka je krásná, inteligentní a talentovaná, přesto se sebou není vůbec spokojená a má na sebe velké nároky. Ačkoli se to může zdát k neuvěření, každý den prý svádí krutý boj sama se sebou, což se podepisuje nejen na jejím fyzickém, ale také psychickém zdraví.

A nic na tom nemohou změnit ani zástupy obdivovatelů, kteří jí údajně stojí pod okny. Jenže Hana zřejmě žádného z nich nechce, a možná nechce ani vztah. V minulosti chodila několik let s kásným a mladším tanečníkem Tomášem Smičkou (33). Nyní žádného nového partnera nepřiznala.

V současné době mluví o tom, že její sebevědomí je na bodu mrazu, protože na sobě vidí jen chyby. „Dlouho jsem měla komplexy ze svých nohou. Dodnes je nerada ukazuju. Nejraději chodím v kalhotách, teniskách a pohodlném oblečení. Když je ale příležitost, ráda si vezmu pěkné šaty, abych ze sebe udělala dámu. Musí být ovšem dlouhé,“ svěřila se herečka.

Vypadá to, že její svět se točí kolem toho, jak vypadá. Takže ani žádný muž u ní zřejmě nemá šanci, když řeší stále jen svou postavu. S tím měla problém již v minulosti. „Prošla jsem si velkou závislostí na sladkém. Jenže u mě to byl extrém a já si každý hřích vyčítala.“ Ačkoli se herečka snažila na sobě zapracovat, vždy nakonec selhala.

Trpí snad anorexií?

Jenže nezdravý přístup, který ke svému tělu má, může být závažný. Herečka prý střídá období, kdy jí hodně, a kdy naopak málo. „Dopřeju si to, na co mám chuť. Klidně se přecpu svíčkovou s pěti knedlíky,“ prozradila.

Jako kdyby se točila v bludném kruhu závažného onemocnění poruchy příjmu potravy, kdy nejde jen o stravovací návyky, ale především o mentální pohodu. Pokud se tedy nezačne mít ráda, jen obtížně se jí bude hledat cesta ven.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...